Jesteśmy wiodącym usługodawcą w dziedzinie pomocy tłumaczeniowej dla agencji Public Relations oraz specjalistów PR. Nacisk, który kładziemy na obsługę klienta oraz przywiązywanie szczególnej uwagi do detali sprawiły, że osiągnęliśmy sukces w sprawach dotyczących nieomal każdego segmentu rynku, także tych bardzo specjalistycznych.

Współpracując z doświadczonymi tłumaczami tekstów marketingowych z całego świata, jesteśmy w stanie służyć pomocą w każdej sytuacji – od zarządzania kryzysowego poprzez relacje w mediach, aż po kampanie dla małych przedsiębiorstw i event marketing.

Nasi eksperci ds. przemysłu zajmują się szerokim spektrum zleceń od komunikacji finansowej M&A, wprowadzenia nowego produktu na rynek, wydania oświadczenia przez lidera, poprzez ustawy aż po marketing wystawienniczy.

Nasza współpraca ma na celu przekazanie przesłania marki w sposób zgodny z życzeniem Klienta – niezależnie od miejsca, w którym zostanie ono docelowo odebrane. Długoletnie doświadczenie na rynkach finansowych, korporacyjnych, produktów konsumenckich, służby zdrowia, technologii, podróży, energii oraz transportu umożliwia naszej firmie przekazanie wiadomości i sprawienie, że nie pozostanie ona niezauważona.

Sprawdź również:

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę