Geomarketing – połączenie informacji geograficznej z aspektami marketingu

Chcesz szybko reagować na zachodzące na rynku zmiany i z sukcesem eksploatować potencjał regionalny? Pragniesz dotrzeć do konkretnych, zlokalizowanych geograficznie grup docelowych oraz wypełnić plan sprzedaży? Z naszą pomocą skutecznie wykorzystasz przydatne narzędzia, jakimi są lokalizacja i geomarketing.

Geomarketing i lokalizacja – sekrety skutecznej kampanii

Lokalizacja treści marketingowych pozwala na zdobycie szerokiego grona odbiorców z całego świata. Skąd jednak wiadomo, gdzie najkorzystniej dystrybuować produkty oraz promować usługi? Pomoże w tym geomarketing, skuteczny zarówno w dziedzinie reklamy, jak i komunikacji B2B. Geomarketing to analiza komputerowa treści związanych z lokalizacją – pozwala określić potencjał regionalny, a także konkretne grupy potencjalnych odbiorców produktu lub usługi. To do nich dopasujemy wszystkie Twoje treści marketingowe – zarówno pod względem językowym, jak i kulturowym.
Dostosowane kulturowo treści pozwolą zwrócić uwagę konkretnej grupy docelowej – przekonać ją do zakupu produktu, usługi, wzbudzić świadomość marki czy sympatię dla idei (np. w przypadku kampanii społecznych). Zlokalizujemy wszystkie treści marketingowe tak, by były maksymalnie dopasowane do odbiorców, a jednocześnie poprawne w języku docelowym. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu tego typu kampanii – gwarantujemy zaangażowanie w tworzenie wizerunku Twojej firmy bądź produktu wśród obcojęzycznych odbiorców.
Obecnie wiele międzynarodowych segmentów rynku ulega połączeniu; dlatego tak ważne jest wykształcenie silnej tożsamości firmy. Bardzo ważne jest zatem, by wszelkie działania reklamowe zostały wszędzie tak samo dobrze odebrane, gdyż nawiązanie kontaktu i rozwój relacji z grupą docelową są niezbędne dla wzrostu przedsiębiorstwa. Nasza rozległa wiedza i zdobyte kompetencje sprawiają, że każda kampania przeprowadzona z nami przynosi maksymalne korzyści.
Każda kampania, niezależnie od jej rozmiarów, jest przeprowadzana z jednakowym zaangażowaniem i dokładnością, przy utrzymaniu najwyższego standardu jakości. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń i geomarketingu dla przemysłu reklamowego.
Zleć nam opracowanie treści w oparciu o dane geograficzne i przestrzenne, a otrzymasz:

  • wysokiej jakości teksty, które pomogą Ci rozwijać markę na rynkach zagranicznych;
  • pewność profesjonalnie i terminowo wykonanej usługi;
  • stały, szybki kontakt, a w przypadku dłuższej współpracy – szereg dodatkowych korzyści.
  • Maksymalnie dostosowane do odbiorców treści
Rozwój globalizacji sprawił, że nawet niewielkie przedsiębiorstwa nie mają problemu ze znalezieniem partnera biznesowego zagranicą. Dobra współpraca to wynik odpowiednio opracowanej komunikacji B2B, która wyraża się również w zlokalizowanych materiałach marketingowych. Zdajemy sobie sprawę, że każdy biznes to przede wszystkim ludzie, a wrażliwość w stosunku do ich kultury pomoże w nawiązaniu sukcesywnej relacji. Dzięki współpracy z ekspertami z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie opracować profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne ofert handlowych, listów intencyjnych, treści marketingowych, a także tlumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty

Współpraca z konkretnym tłumaczem okazała się wysoce efektywna? Stałym Klientom oferujemy możliwość korzystania z usług profesjonalnego, sprawdzonego już w kooperacji tłumacza. W przypadku dłuższej współpracy udostępniamy również system, który pozwala na wygodne przesyłanie treści do tłumaczenia. To nie wszystko! Na stałych Klientów czekają zniżki na nasze usługi, dostęp do całodobowej infolinii, a także możliwość wystawienia miesięcznej faktury zbiorczej. Wyślij do nas tekst, a dokonamy bezpłatnej wyceny jego przekładu!

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę