Możemy poszczycić się doświadczeniem w zapewnianiu pomocy lingwistycznej dla najbardziej wpływowych przedsiębiorstw świata. Zapewniamy bezkonkurencyjną dokładność przy zleceniach ekspresowych lub tych, które wymagają pracy z wrażliwymi lub poufnymi informacjami.

Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa

Nasi specjaliści ds. komunikacji korporacyjnej posiadają rozległe doświadczenie w pracy dotyczącej takich dokumentów jak oświadczenia prasowe, materiały marketingowe czy sprawozdania roczne. Oferujemy opracowanie materiałów do druku i pomoc lingwistyczną w 40 językach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

To dzięki doskonałej opinii Klientów o naszej firmie stała się ona naturalnym wyborem innowacyjnych przedsiębiorców dbających o dobro klienta.

Bezpieczeństwo danych i poufność

Bezpieczeństwo danych zarówno dostarczanych nam dokumentów, jak i danych osobowych jest i zawsze była dla nas priorytetem. Pracujemy zespołowo, w pierwszym etapie naszych działań zajmując się przekładem zawartych w danym dokumencie znaczeń. Przetłumaczoną treść zapisujemy następnie z zastosowaniem odpowiedniego słownictwa (np. formalnego, technicznego, przyjętych formuł w dokumentach), a na życzenie Klienta dostosowujemy styl tekstu do miejsca przeznaczenia bądź publikacji. Każde tłumaczenie sprawdzamy kilkakrotnie – ostatnią weryfikację wykonuje osoba niezwiązana z procesem tłumaczenia. Dzięki temu mamy pewność, że wyeliminowaliśmy wszelkie nieścisłości. Mając na uwadze zróżnicowanie tematyczne zlecanych nam przekładów, starannie dobieramy pracę do kwalifikacji i zainteresowań tłumacza.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z nastepujących dziedzin:

Eksperci dysponujący specjalistyczną wiedzą do każdego projektu

Współpracujący z nami wyspecjalizowani tłumacze przechodzą rygorystyczny proces oceny. Pracują wyłącznie nad tekstami dotyczącymi ich ojczystego języka, muszą posiadać specjalistyczną wiedzę o danym sektorze przemysłu wraz z charakterystyczną terminologią oraz szeroką wiedzę na temat kultury kraju w którym znajdują się docelowi odbiorcy. W naszej firmie obowiązuje restrykcyjna polityka poufności, dopiero później tłumacze są osobiście dobierani aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy po realizacji danego projektu.

Najnowocześniejsze technologie pomagają oszczędzać naszym klientom

Jeżeli realizują Państwo zamówienie po raz kolejny, lub jednorazowo decydują się na realizację projektu, nasze wykorzystanie pamięci tłumaczeniowych z pewnością Państwa zainteresuje; takie działanie umożliwia obniżenie kosztów, zapewnia konsekwencję w stosowanej terminologii w przypadku wielu projektów i szybszy czas realizacji zamówienia. Tłumaczenie takie nie jest wykonywane przez automat, ale przez tłumacza wykorzystującego technologię do stworzenia rozległej bazy danych w momencie ukończenia prac nad tłumaczeniem. Pamięć rozrasta się w miarę zbliżenia się do finalizacji projektu; jest ona następnie rozszerzana podczas prac nad następnymi zamówieniami.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń