Pomagamy Klientom osiągać sukcesy na zagranicznych rynkach

Mamy jedną misję – wspomaganie przedsiębiorców i ich respektowanych agencji we wstępowaniu na nowe rynki. W jaki sposób ją realizujemy? Świadcząc pomoc w promowaniu produktów i usług w możliwie najlepszy sposób, korzystając z najwyższej jakości usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych.

Zapewniamy rozwiązania dopasowane do celów biznesowych przedsiębiorstwa Klienta oraz wymagań językowych i tych narzuconych przez projekt. Użycie najnowszych technologii upraszcza proces tłumaczenia, co w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami technicznymi naszych lingwistów sprawia, że wszystkie zamówienia realizujemy w najwyższym standardzie, zawsze na czas, w najlepszej cenie.

Kompleksowa oferta językowa

Kiedy mają Państwo zamiar rozwijać swój biznes na arenie międzynarodowej, wybór najlepszej firmy świadczącej pomoc językową jest kluczowy, by umożliwić Państwu efektywną komunikację. Wspieramy przedsiębiorstwa ze zróżnicowanych sektorów rynku, spełniając ich wymagania dotyczące szybkich tłumaczeń najwyższej jakości na wszystkie najważniejsze języki świata.

Specjalistyczne tłumaczenia branżowe

Obecność wielu specjalistów ze znajomością danych sektorów przemysłu i powiązanego z nimi słownictwa sprawia, że nasz zespół posiada ekspertów w wielu dziedzinach. Zdając sobie sprawę z tego, że międzynarodowa komunikacja trwa bezustannie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz z faktu, że nasi klienci mogą pracować w rozmaitych strefach czasowych, jesteśmy zawsze dostępni i chętnie zajmiemy się Państwa nagłymi zamówieniami.

Aby pomóc Państwa firmie zwiększyć szanse na sprzedaż i poszerzyć kanały komunikacji, nasza firma:

  • Zapewnia rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa celów biznesowych, aktualnie dostępnych materiałów i budżetu
  • Wykorzystuje najnowsze technologie wśród wszystkich mediów aby zredukować koszty realizacji zamówienia
  • Zapewnia jedną osobę, odpowiedzialną za kontakt z Państwem, umożliwiając w ten sposób efektywną komunikację
  • Zapewnia 100% dokładne tłumaczenia za każdym razem, które podlegają rygorystycznym procedurom sprawdzenia jakości przewidywanymi przez standard ISO9001:2008
  • Dokonuje osobistej selekcji najlepszego tłumacza, aby zapewnić klientów że ich wiadomość zostanie zawsze prawidłowo przekazana

Klienci cenią sobie przede wszystkim pakietowy charakter naszej oferty

Oprócz wykonywania profesjonalnych przekładów świadczymy również usługi lokalizacyjne oraz prowadzimy wielojęzyczne serwisy internetowe, co pozwala z sukcesem wejść na nowe rynki i stanowi gwarancję dynamicznego rozwoju działalności naszych Klientów na międzynarodowych rynkach.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z nastepujących dziedzin:





Instrukcje obsługi

Poprawnie przetłumaczona instrukcja obsługi ma niebagatelne znaczenie zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego klienta. Jeśli, z jakichś powodów zostanie ona przetłumaczona źle, odbije się to zarówno na osobie korzystającej z Twoich usług (będzie miała problem ze zrozumieniem, w jaki sposób ma użytkować produkt Twojej firmy) jak i na Tobie (pozostawi negatywne wrażenie o całej Twojej marce). Dlatego jedną z naszych usług dla Twojej branży jest wielojęzyczne tłumaczenie wszelkich instrukcji obsługi.

Materiały prasowe

Specjalizujemy się w tłumaczeniach notatek prasowych, artykułów, wywiadów eksperckich, wyników badań oraz wszelkich innych materiałów, które Twoja firma publikuje zarówno w tradycyjnej prasie jak i w Internecie. Doskonale znając specyfikę branży telekomunikacyjnej oddajemy w Twoje ręce tłumaczenia idealnie dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa, tak, że czytelnik jest pewien, iż ma do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Lokalizacja aplikacji mobilnych

Przemysł i nowe technologie zawsze idą ze sobą w parze. Powszechny dostęp do Internetu, wzrost zamożności społeczeństwa, podróże oraz chęć poznawania świata sprawiły, iż rozwój urządzeń przenośnych oraz dostępnych aplikacji, to obecnie ogromna gałąź gospodarki. Tłumacząc i lokalizując dla Ciebie aplikacje mobilne, pomagamy Ci dotrzeć do wszystkich potencjalnych klientów, którzy mogą w każdej chwili zapoznać się z ofertą Twojej firmy i skorzystać z Twoich usług.

Tłumaczenia i lokalizacja gier

Gry, obok pozostałych aplikacji mobilnych, to segment rynku, który rozwija się obecnie bardzo intensywnie. Konsument nie musi posiadać wysokiej klasy sprzętu, wystarczy mu telefon komórkowy bądź tablet i łącze internetowe by korzystać z gier multimedialnych. Wraz z Tobą sprawimy, iż pobieranie gier będzie łatwe i intuicyjne dla odbiorcy z każdego zakątka świata, a ich zasady, regulaminy oraz ewentualne opłaty, nie będą pozostawiały żadnych wątpliwości, sprzyjając tym samym budowaniu wiarygodnego obrazu Twojej firmy.

Tłumaczenia i lokalizacja stron internetowych

Jesteśmy gotowi, by udzielić Państwu pomocy we wszystkim, od oceny gotowości przedsiębiorstwa do wkroczenia na międzynarodowy rynek, poprzez tłumaczenie treści do marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM – Search Engine Marketing) aż po tłumaczenie na wiele języków i kontrolę jakości tekstów umieszczanych na stronie. Możemy zarówno zająć się tłumaczeniami Państwa stron internetowych, jaki wieloma działaniami wspierającymi działalność strony, które mają na celu dopełnienie Państwa obecności w sieci za granicami kraju. Czytaj więcej

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę