Lokalizacja aplikacji mobilnych

 • Państwa aplikacja mobilna może zyskać międzynarodowych odbiorców dzięki lokalizacji treści czyli dostosowaniu do kultury odbiorców docelowych. Od projektowania aplikacji i jej przetłumaczeniu, po testy i optymalizację aplikacji na zróżnicowane platformy i sieci.
 • Pomagamy zaistnieć na międzynarodowym rynku aplikacji mobilnych. Niezależnie od tego, czy Potrzebują Państwo pomocy przy lokalizacji aplikacji na potrzeby jednego kraju, czy obsługi dla produktu na skalę światową – poprowadzimy projekt tak, by wszystko poszło gładko.
 • Nieistotne, jak złożony lub prosty jest projekt aplikacji. Nasz zespół pomoże odpowiednio zaprezentować i pomóć, aby z sukcesem ułatwić użytkownikom korzystanie z aplikacji w każdym miejscu na świecie. Prosimy o kontakt już dziś, by porozmawiać o Państwa następnym projekcie lub przeprowadzić wstępną wycenę.
Od samego początku projektu aż po jego finalizację, współpracujemy z naszymi klientami by:
 1. Zrozumieć Państwa cele. Zaczynamy od konsultacji z Państwem by zrozumieć i ewentualnie doskonalić założenia programu i cele lokalizacji.
 2. Ocenić Państwa materiały źródłowe. Współpracujemy z Państwa zespołem, by ocenić materiały źródłowe, dotychczasowe doświadczenie w lokalizacji, oczekiwania, technologię, atuty językowe, dostępne narzędzia, role oraz procesy.
 3. Wykorzystać istniejące szanse. Nasz zespół dogłębnie oceni wszystkie szanse rozwoju, istniejące u zbiegu Państwa marki, biznesu i potrzeb klienta – wszystko po to, by znaleźć atuty, które zadziałają na Państwa korzyść.
 4. Zaprezentować nasz plan. Po głębokim zrozumieniu wszystkich Państwa celów i atutów, nasz zespół stworzy indywidualny plan lokalizacji.
 5. Lokalizować! Wtedy pozwalamy naszym specjalistom technicznym, językowym i operacyjnym robić to, co potrafią najlepiej – lokalizować! Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, praktyce i wiedzy od wewnątrz, aby móc zapewnić powodzenie Państwa projektom.
 6. Pozostać elastycznym. Wierzymy, że elastyczność jest kluczowa dla doskonałej pracy. Polegamy na informacji zwrotnej od Państwa oraz realiach, by informować o postępach prac. Dostosowujemy się podczas pracy i zmieniamy wyzwania w szanse.
 7. Zapewnić doskonały efekt końcowy.
4 najważniejsze zasady

Oprócz tego, czym się zajmujemy, wyróżniają nas również nasze metody pracy. Podczas działań kierujemy się czterema najważniejszymi zasadami:

 • Jawność. Nasze zespoły i procesy podczas pracy nie kryją żadnych sekretów. Jesteśmy, by ulepszać Państwa cele i jesteśmy gotowi podzielić się naszymi pomysłami, porozmawiać o postępach prac i włączyć nowe pomysły.
 • Odpowiedzialność. Wypełniamy nasze obietnice. A jeśli pojawiają się problemy, rozwiązujemy je i kontynuujemy pracę.
 • Praca zespołowa. Wierzymy, że współpraca wspaniałych ludzi z właściwym podejściem daje znakomite efekty. Ponadto, tworzymy środowisko pracy w którym ludzie i zespoły odnoszą sukces.
 • Jakość. Zapewniamy nieprzeciętne rozwiązania lokalizacyjne. Staramy się osiągnąć ideał począwszy od naszej załogi, poprzez metody pracy aż po zrealizowane zamówienia.

Darmowa wycena lokalizacji Państwa następnego projektu

Są Państwo gotowi, by rozpocząć następny projekt lokalizacyjny, ale wciąż myślą o budżecie? Chętnie wycenimy Państwa projekt! Proszę wypełnić wymagane informacje poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Państwem, by poinformować o przewidywanych kosztach i odpowie na wszystkie dodatkowe pytania. Dodatkowo: Przekazane informacje oraz Państwa projekt są ściśle poufne i nigdy nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Dowiedz się więcej o naszych tłumaczeniach aplikacji mobilnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi 10 wskazówkami dla lokalizacji aplikacji mobilnych aby rozpocząć proces wejścia z Państwa aplikacją na rynki międzynarodowe.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę