Iphone tłumaczenia i lokalizacja aplikacji mobilnychW bardzo krótkim czasie iPhone stał się jednym z najbardziej pożądanych i najlepiej sprzedających smartfonów. Został także nazwany przez Time Wynalazkiem Roku 2007, całkiem zresztą zasłużenie – rewolucjonizując rynek smartfonów po tym, jak niemal każda wiodąca marka telefonów komórkowych wypuściła na rynek swój własny klon iPhone’a, by wzbogacić się na jego popularności. Ale większość z nich nie odniosła sukcesu. Nie tylko dlatego, że iPhone oferuje użytkownikowi wyjątkowe wzornictwo, ale także dlatego, że jest wspierany przez fantastyczną kolekcję aplikacji usprawniających szereg działań – od rezerwacji biletów do kina po wypełnienie czasu w podróży przy pomocy gier. Ponadto, ostatnio ilość aplikacji dostępnych w AppStore przekroczyła 115,000, a liczba pobrań – 1 miliard.

Taki przypadek światowej popularności nie wydarzył się do tej pory w przypadku telefonu komórkowego. Co za tym idzie, iPhone ma fanów z całego świata, mówiących wieloma różnymi językami. To właśnie dlatego usługi tłumaczeniowe dla aplikacji mobilnych na iPhone są jedną z naszych specjalizacji.

Współczesna technika sprawia, że cały świat jest w zasięgu naszych rąk. Dzięki naszym usługom lokalizacji i tłumaczeń aplikacji mobilnych dystans ten jest jeszcze krótszy.
Obecnie usługi tłumaczeniowe dla aplikacji mobilnych realizujemy zarówno dla twórców aplikacji, jak również importerów i marketerów gotowych rozwiązań. Na przykład: dla aplikacji opracowanej w Chinach, mającej mandaryński interfejs, może zostać zamówione tłumaczenie na angielski – jeśli jej twórcy chcą, by osiągnęła sukces na zachodnich rynkach. Niektóre z aplikacji są wyposażone w kompleksową bazę danych zawierającą przetłumaczone wyrażenia, inne wymagają połączenia z Internetem, przez który zapytanie jest wysyłane, a następnie uzyskiwane jest tłumaczenie.

Oferujemy szeroką gamę usług tłumaczeniowych dla aplikacji mobilnych. Współpracujemy z setkami profesjonalnych tłumaczy zajmujących się wieloma parami językowymi, gwarantując szybkie, oszczędne i profesjonalne tłumaczenia aplikacji na iPhone.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń