Kursy internetowe, zdalne szkolenia, edukacja, e-learning

Profesjonalne tłumaczenie materiałów multimedialnych i kursów e-learningWychodząc naprzeciw postępowi technologicznemu i coraz większym wymaganiom stawianym firmom tłumaczeniowym, pragniemy zaproponować Państwu tłumaczenia multimedialnych materiałów dydaktycznych. Przekłady te wykonujemy z uwzględnieniem precyzyjnej terminologii branżowej z dostosowaniem zawartości graficznej do wymagań danej wersji językowej i standardów języka docelowego.

Ofertę tego typu tłumaczeń kierujemy głównie do firm zajmujących się organizacją nauki przez internet, które potrzebują tłumaczeń swoich materiałów szkoleniowych na dowolny język świata. Na Państwa życzenie możemy zająć się również organizacją szkoleń on-line lub innych konferencji, podczas których potrzebna będzie usługa tłumacza ustnego.

Tłumaczenia multimedialnych materiałów dydaktycznych i szkoleniowych:

  • platform e-learningowych,
  • gier komputerowych,
  • programów dydaktycznych,
  • wszelkich innych materiałów udostępnianych on-line.

Korzyści z pracy zespołowej

tłumaczenia tekstów technicznychKażdego przekładu dokonujemy z dużą skrupulatnością: kilkuosobowy zespół na początku tłumaczy znaczenie danego tekstu, wyraża je w odpowiednich słowach, a następnie wzbogaca o wymagane terminy specjalistyczne oraz zwroty oddziałujące na wyobraźnię odbiorcy. W razie potrzeby tłumacze dokonują procesu lokalizacji, a także kilkukrotnego sprawdzenia treści. Tłumaczenie weryfikuje również osoba niezwiązana z przekładem – dzięki temu jesteśmy pewni, że oddany klientowi tekst dopracowany jest pod każdym względem. Nad przebiegiem każdego projektu czuwa doświadczony koordynator projektów, który zapewnia prawidłowe wykonanie zlecenia i sprawną komunikację z klientem.
Zapewniamy Państwa, iż wykonaniem tłumaczeń zajmują się tłumacze, którzy oprócz znajomości danego języka (współpracujemy z tłumaczami ponad 40 języków świata), są inżynierami z branży IT. Dlatego też nie ma mowy o żadnych błędach lub niedociągnięciach w tłumaczeniach. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny, którą mogą Państwo zamówić drogą mailową telefoniczną lub osobiście w biurze.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Wykorzystaj dodatkowe możliwości

Korzystanie z usług naszego biura tłumaczeń nie kończy się na otrzymaniu satysfakcjonującego przekładu! W przypadku stałej współpracy oferujemy szereg ułatwiających ją możliwości, m.in.: dostęp do systemu, który umożliwia wygodne i szybkie przesyłanie plików do tłumaczenia, dostęp do całodobowej infolinii, pomoc dedykowanego opiekuna, współpracę ze „sprawdzonym” już zespołem, możliwość wystawienia miesięcznej faktury zbiorczej, a także atrakcyjne obniżki cen wszystkich naszych usług.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń