Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego na słoweński i słoweńskiego na angielski

Tłumaczenia w kombinacji językowej angielski-słoweński, jak również z angielskiego na inne języki południowosłowiańskie (i odwrotnie) wykonujemy, zwracając uwagę na szczegóły: odpowiednie, dostosowane do grupy docelowej słownictwo, a na życzenie – styl dopasowany do miejsca publikacji. Tłumaczymy materiały marketingowe, artykuły na strony internetowe, decyzje prawne, dokumenty medyczne i inne. Współpracujemy z tłumaczami, którzy są jednocześnie specjalistami w różnych dziedzinach – dzięki temu możemy zagwarantować Państwu tłumaczenia maksymalnie adekwatne znaczeniowo, pisane językiem specjalistycznym. Dokonamy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny każdego tłumaczenia!

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenie między słoweńskim a angielskim

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

Wykonując tłumaczenia z zakresu prawa i administracji, dużą wagę przywiązujemy do treści, jak również formy – dokumenty oficjalne powinny być skomponowane według przyjętego w danym kraju wzoru. Współpracujemy ze specjalistami i native speakerami, którzy z rozporządzeniami urzędowymi w Słowenii i krajach angielskiego obszaru językowego są na bieżąco. Dzięki temu możemy zaproponować tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, które sprawiają, że dokumenty zachowują moc prawną.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Odpowiadając na potrzeby osób leczących się zagranicą, badaczy naukowych i organizatorów konferencji, oferujemy Państwu wysokiej jakości tłumaczenia medyczne, wykonywane przez specjalistów z dziedziny medycyny, chemii i biologii. Dokonujemy przekładów pisemnych (m.in. wyników badań, kart pacjenta, publikacji naukowych) oraz ustnych (m.in. konferencji, zjazdów, spotkań).

 
tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne

Z doświadczenia wiemy, że do wykonania tłumaczenia specjalistycznego niezbędna jest nie tylko wiedza językowa, lecz również znajomość konkretnej dziedziny od strony praktycznej, a także umiejętność stosowania fachowej terminologii. Oferujemy Państwu tłumaczenia specjalistyczne, wykonywane przez profesjonalistów – zawsze dokładne, adekwatne, a wedle życzenia dostosowane do miejsca publikacji i warunków kulturowych.

tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

W tłumaczeniu dokumentacji technicznej najmniejsze szczegóły muszą zgadzać się bez powodowania wątpliwości u czytającego. Przekładów tego typu treści dokonują dla nas specjaliści, posiadający udokumentowaną znajomość angielskiego i słoweńskiego oraz praktyczne umiejętności językowe. Współpracujemy również z native speakerami – dzięki temu mają Państwo pewność, że zlecone nam tłumaczenia będą precyzyjne, dokładne i aktualne.

 

Co tłumaczymy?

Tłumaczenia umów handlowych

Umowy handlowe

Umowy tłumaczymy sprawnie i dokładnie, nie zostawiając miejsca na dwuznaczności i niedociągnięcia. Przekłady umów w kombinacji językowej angielski-słoweński wykonują dla nas tłumacze z wykształceniem prawniczym lub administracyjnym – w razie potrzeby tłumaczenia konsultujemy również ze specjalistami z innych dziedzin.

tłumaczenie patentów z angielskiego na słoweński

Wnioski patentowe

Wnioski patentowe w kombinacji językowej angielski-słoweński tłumaczymy z niezwykłą dokładnością, gdyż wiemy, że nie ma w nich miejsca na domysły. Znamy wzory wniosków, obowiązujące w Słowenii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i innych państwach angielskiego obszaru językowego, dlatego mogą być Państwo pewni, że zlecone nam tłumaczenia w krajach przeznaczenia nie zostaną odrzucone przez wzgląd na formę.

 
tłumaczenia biznesowe z angielskiego

Korespondencję biznesową

By współpraca biznesowa była udana, potrzeba niewiele – złapać nić porozumienia. Pomożemy Państwu w efektywnej komunikacji biznesowej, tłumacząc ze słoweńskiego na angielski (i odwrotnie) maile, listy tradycyjne, umowy, porozumienia, życzenia okolicznościowe, zaproszenia i wiele innych form. Tłumaczymy również w trybie pilnym i ekspresowym, nie każąc Państwa partnerom biznesowym długo czekać na odpowiedź.

tłumaczenia stron internetowych z angielskiego na słoweński

Strony internetowe

Strona internetowa to najlepsza wizytówka produktu lub usługi na rynkach zagranicznych. Mając ów fakt na uwadze, strony internetowe w kombinacji językowej angielski-słoweński tłumaczymy, zwracając uwagę na szczegóły. W gronie naszych tłumaczy znajdują się również specjaliści od marketingu, którzy na życzenie nadadzą treści perswazyjny styl, a także dokonają lokalizacji (dopasowania treści do warunków kulturowych odbiorcy).

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń