Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego na rosyjski i rosyjskiego na angielski

Tłumaczenia w kombinacji językowej angielski-rosyjski wykonujemy solidnie i terminowo, gdyż wiemy, jak bardzo te dwie wartości liczą się w komunikacji biznesowej. W językach angielski-rosyjski tłumaczymy nie tylko umowy handlowe i korespondencję biznesową, lecz również listy prywatne, literaturę, artykuły prasowe, dokumentację maszyn i urządzeń oraz wiele innych materiałów. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, jak również ustne (symultaniczne i konsekutywne), oferując Państwu obsługę tłumaczeniową różnorodnych konferencji i spotkań. Staramy się, by tłumaczenia tematyczne wykonali specjaliści z danej dziedziny, biegle posługujący się angielskim i rosyjskim. Na najwyższą dokładność naszych tłumaczeń wpływa także współpraca z native speakerami.

Tłumaczenie między rosyjskim a angielskim

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia z zakresu prawa i administracji w kombinacji językowej angielski-rosyjski wykonujemy z dużą dokładnością oraz zastosowaniem przyjętej w danym kraju terminologii. Nasi tłumacze wiedzą, że przy przekładzie dokumentów prawnych liczy się nie tylko przeniesienie znaczenia, lecz również dopasowanie pojęć oraz formy dokumentu do oficjalnych wytycznych – zwłaszcza, jeśli chodzi o dokumenty o mocy prawnej.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne wykonujemy ze szczególną pieczołowitością, mając na uwadze, że od wyników badań czy historii leczenia zależy dalsze postępowanie wobec pacjenta. Wykonujemy tłumaczenia historii choroby, analiz badawczych, publikacji medycznych, charakterystyk produktów oraz wielu innych dokumentów o tematyce medycznej, biologicznej i chemicznej.

 
tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne

W naszym biurze tłumaczeń przekłady specjalistyczne w kombinacji językowej angielski-rosyjski wykonywane są ze szczególną dokładnością – wszystko dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin oraz osobami, dla których angielski i rosyjski to języki rodzime. Tłumaczymy wszelką dokumentację (np. instrukcje obsługi, harmonogramy, wnioski) jak również publikacje naukowe, prasowe czy internetowe.

tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

By w jak najkorzystniejszy dla producenta i importera sposób wprowadzić dany produkt na rynek zagraniczny, niezbędne jest wysokiej jakości tłumaczenie techniczne – rozpoczynając od wniosku patentowego, przez instrukcję obsługi, na stronie internetowej kończąc. Tłumaczenia techniczne w kombinacji językowej angielski-rosyjski wykonują dla nas specjaliści o udokumentowanym doświadczeniu w danej dziedzinie.

 

Co tłumaczymy?

Tłumaczenia umów handlowych

Umowy handlowe

W tym dokumencie znaczenie ma każdy paragraf. Umowy tłumaczymy skrupulatnie, zwracając uwagę na szczegóły i wyjaśniając wątpliwości. Przekładu umów dokonują dla nas tłumacze biegle posługujący się angielskim i rosyjskim, a przy tym posiadający wykształcenie kierunkowe, w tym wypadku prawnicze lub administracyjne.

tłumaczenie patentów z angielskiego na rosyjski

Wnioski patentowe

Wykonując tłumaczenia wniosków patentowych w kombinacji językowej angielski-rosyjski, należy być na bieżąco z wzorami dokumentacji, przyjętymi w Rosji, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Przekładu wniosków patentowych dokonują dla nas tłumacze posiadający nie tylko wykształcenie i doświadczenie językowe, lecz również specjalizację w innej dziedzinie.

 
tłumaczenia biznesowe z angielskiego

Korespondencję biznesową

Wiemy, że wiadomości wysyłane do zagranicznego partnera biznesowego powinny brzmieć profesjonalnie, ale również naturalnie – dlatego wykonane przez nas przekłady konsultujemy z native speaker’ami. W tłumaczeniu zwracamy uwagę na różnice kulturowe (zwłaszcza tak rozległe, jak w przypadku kultur krajów angielskiego oraz rosyjskiego obszaru językowego) oraz zasady międzynarodowego savoir vivre’u.

tłumaczenia stron internetowych z angielskiego na rosyjski

Strony internetowe

Są kluczem do efektywnego wprowadzenia na rynek zagraniczny danego produktu lub usługi. Mając to na uwadze, strony internetowe tłumaczymy nie tylko z maksymalną dokładnością, lecz również (na życzenie) z dopasowaniem treści do odbiorcy – nadajemy tekstom marketingowy styl, dokonujemy lokalizacji (dostosowania do warunków kulturowych odbiorcy).

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń