Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego na hiszpański i hiszpańskiego na angielski

tłumaczenia z angielskiego na hiszpański
Z naszego doświadczenia wynika, że kombinacja językowa angielski-hiszpański to popularny zakres tłumaczeń w biznesie, kulturze czy konwersacjach prywatnych. Tłumaczenia z języka angielskiego na hiszpański (i odwrotnie) wykonujemy zarówno dla korporacji, mniejszych firm, jak i klientów indywidualnych. Przy tłumaczeniu bierzemy pod uwagę miejsce przeznaczenia danego tekstu (korespondencja prywatna, publikacja zewnętrzna), na życzenie odpowiednio dostosowując stylistykę. Możemy również edytować tekst tak, by dopasować go do grupy docelowej. W kombinacji językowej angielski-hiszpański oferujemy również zorganizowanie tłumaczenia ustnego symultanicznego (równoczesnego) oraz konsekutywnego (następczego).

Nasze specjalizacje w parze językowej angielski – hiszpański

tłumaczenia prawnicze angielski - hiszpański

Tłumaczenia prawnicze

Współpracujemy z tłumaczami, którzy posiadają nie tylko wykształcenie językowe, lecz również kierunkowe, w tym wypadku prawnicze lub administracyjne. Są na bieżąco ze słownictwem prawnym i prawniczym, dokonują tłumaczenia według aktualnych, przyjętych oficjalnie w danym kraju wzorów dokumentów. Zapraszamy do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia każdego dokumentu z dziedziny prawa.

tłumaczenia medyczne angielski - hiszpański

Tłumaczenia medyczne

Planują Państwo leczenie zagraniczne lub potrzebują tłumaczenia z zakresu techniki medycznej? Nasi zaufani tłumacze, przestrzegając klauzuli poufności, dokonają tłumaczenia zarówno historii choroby, jak i dokumentacji najnowszych urządzeń medycznych. Wykonają również przekłady z zakresu biologii, chemii i dziedzin pokrewnych – profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie.

 
tłumaczenia finansowe angielski - hiszpański

Tłumaczenia specjalistyczne

By zapewnić jak najlepszą jakość tłumaczenia fachowego w zakresie językowym angielski-hiszpański, do wykonania przekładu zatrudniamy specjalistę w danej dziedzinie, który profesjonalnie tłumaczy obydwa języki. W sytuacji, gdy jest to niemożliwe, każde tłumaczenie konsultujemy z osobą o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu. Tłumaczenia specjalistyczne oferujemy również w wersji ustnej, np. w trakcie konferencji, spotkań biznesowych czy wizyt kontrolnych producentów maszyn i oprogramowania.

tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

Wykonując tłumaczenia techniczne, wyjaśniamy wszelkie zawiłości wynikające z różnic w terminologii technicznej. Wiemy, że tłumaczenia techniczne powinny być wykonane z największą precyzją i przyłożeniem dużej wagi do języka. Tłumaczeń technicznych w zakresie angielski-hiszpański dokonujemy drobiazgowo, a na życzenie konsultujemy ze specjalistą merytorykę danego tekstu. Tłumaczymy specyfikacje techniczne, instrukcje obsługi, kosztorysy, harmonogramy, plany oraz obliczenia konstrukcyjne, oferując przy tym tłumaczenia zwykłe i przysięgłe.

 

Co tłumaczymy?

Tłumaczenia umów handlowych

Umowy handlowe

Zdajemy sobie sprawę, że najmniejszy szczegół może mieć duże znaczenie – sami podpisujemy setki umów. Umowy tłumaczymy skrupulatnie, z największą dokładnością, zwracając uwagę na ich klarowność w języku przeznaczenia. W razie potrzeby, przekłady umów konsultujemy ze specjalistami w danej dziedzinie, a także kilkakrotnie sprawdzamy w gronie wykwalifikowanych tłumaczy.

tłumaczenie patentów z angielskiego na hiszpański

Wnioski patentowe

By wynalazkowi nadać status prawny, potrzebny jest zrozumiały, szczegółowy, profesjonalnie wypełniony wniosek patentowy. Wnioski patentowe do brytyjskiego, amerykańskiego czy hiszpańskiego odpowiednika Urzędu Patentowego tłumaczymy z maksymalnym zachowaniem znaczenia, w razie wątpliwości dopytując autora oryginału, co miał na myśli. Przy tłumaczeniu zachowujemy klauzulę poufności.

 
tłumaczenia biznesowe z angielskiego na hiszpański

Korespondencję biznesową

Wiemy, że w biznesowych konwersacjach liczy się nie tylko zrozumienie drugiej strony, lecz również poszanowanie jej kultury. Wykonując tłumaczenia korespondencji biznesowej w językach angielski-hiszpański, zwracamy uwagę na zasady savoir-vivre oraz etyki biznesowej, przyczyniając się do osiągnięcia porozumienia. Tłumaczenia konsultujemy ze specjalistami w danej dziedzinie.

tłumaczenia stron internetowych z angielskiego na hiszpański

Strony internetowe

Strony internetowe w kombinacji językowej angielski-hiszpański tłumaczymy, na życzenie dostosowując ich treść do warunków kulturowych odbiorcy. Tłumaczenia dokonujemy szybko i sprawnie, gdyż wiemy, że niektóre wprowadzane na nowy rynek produkty i usługi doświadczają natychmiastowej popularności. Mogą Państwo zlecić nam tłumaczenie pilne lub ekspresowe (do 15 stron rozliczeniowych w ciągu dnia roboczego).

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń