Profesjonalne tłumaczenia z francuskiego na angielski i angielskiego na francuski

tłumaczenia angielski
tłumaczenia francuski
Francuski to kolejny z podstawowych języków w europejskiej komunikacji międzynarodowej. W parze z angielskim tworzy jedną z najpopularniejszych kombinacji tłumaczeniowych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przekłady w obydwu językach, oferujemy Państwu tłumaczenia pisemne oraz ustne (symultaniczne i konsekutywne), których dokonujemy sprawnie i profesjonalnie. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami (jednocześnie specjalistami w różnych dziedzinach) oraz z wieloma native speakerami francuskiego i angielskiego. Tłumaczymy korespondencję prywatną, jak i dokumenty urzędowe; język potoczny, oficjalny oraz historyczny. Zapraszamy do zlecenia nam bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

Nasze specjalizacje w parze językowej angielski-francuski

tłumaczenia z francuskiego na angielski

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia z zakresu prawa i administracji wykonują dla nas tłumacze, którzy prócz udokumentowanych umiejętności językowych, posiadają wykształcenie kierunkowe. Współpracujemy również z native speakerami, dzięki czemu mamy pewność, że tłumaczenie będzie adekwatne znaczeniowo, jak również dostosowane do językowych realiów Zjednoczonego Królestwa, Stanów Zjednoczonych, Australii i Francji.

tłumaczenia angielski

Tłumaczenia medyczne

Wiemy, że wiele osób korzysta z usług zagranicznych placówek leczniczych – odpowiadając na zapotrzebowanie na wysokiej jakości tłumaczenia z zakresu medycyny w kombinacji językowej angielski-francuski, współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, posiadającymi umiejętności językowe oraz wiedzę kierunkową. Tłumaczymy historie choroby, artykuły, wyniki badań naukowych, jak również wszelkie dokumenty z zakresu chemii, biologii czy techniki medycznej.

 
Tłumaczenia angielskiego na francuski

Tłumaczenia specjalistyczne

Przy wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych liczy się zwracanie uwagi na detale. Wiemy, że od szczegółu zależeć może prawidłowe wzniesienie konstrukcji, wykonanie planu finansowego czy wiarygodna publikacja naukowa. Pracują dla nas tłumacze, będący jednocześnie specjalistami w wielu dziedzinach – dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne w zakresie angielskiego i francuskiego.

tłumaczenia z francuskiego na angielski

Tłumaczenia techniczne

Zdajemy sobie sprawę, że przy tłumaczeniach oficjalnych dokumentów o tematyce technicznej liczy się nie tylko przeniesienia znaczenia, lecz również dostosowanie do norm urzędowych obowiązujących w danym kraju. Profesjonalnie tłumaczymy wszelką dokumentację techniczną – wykwalifikowani tłumacze i współpracujący z nami native speakerzy znają wzory planów, harmonogramów, kosztorysów i wniosków, obowiązujące w krajach przeznaczenia.

 

Co tłumaczymy?

tłumaczenia z angielskiego na francuski

Umowy handlowe

Dzięki współpracy z native speakerami i tłumaczami, posiadającymi wykształcenie prawne i administracyjne, jesteśmy w stanie profesjonalnie przetłumaczyć wszystkie rodzaje umów, zgodnie z wzorem obowiązującym w danym kraju. Umowy w kombinacji językowej angielski-francuski tłumaczymy solidnie i sprawnie – jeśli zależy Państwu na czasie, mogą Państwo zlecić tłumaczenie w trybie pilnym lub ekspresowym.

tłumaczenia z angielskiego

Wnioski patentowe

Sumiennie, dokładnie i profesjonalnie – tak tłumaczymy wnioski patentowe w kombinacji językowej angielski-francuski. We wniosku patentowym nie ma miejsca na dwuznaczności, dlatego w przypadku wątpliwości co do sposobu tłumaczenia, dopytujemy, co autor miał na myśli. Tłumaczymy we współpracy ze znawcami różnych dziedzin – dzięki temu mają Państwo gwarancję tłumaczenia najwyższej jakości.

 
tłumaczenia angielski na francuski

Korespondencję biznesową

Wiemy, że współpraca z zagranicznymi partnerami to jedna z najważniejszych stron każdego biznesu. Umożliwimy Państwu owocne porozumienie, tłumacząc w zakresie językowym angielski-francuski maile, listy tradycyjne, listy intencyjne, umowy i porozumienia, zachowując jednocześnie zasady biznesowej etykiety.

tłumaczenia z angielskiego na francuski

Strony internetowe

Strony internetowe tłumaczymy z największą dokładnością, gdyż wiemy, że stanowią najważniejszą (często jedyną) wizytówkę danego produktu lub usługi na rynkach zagranicznych. Na życzenie dokonujemy edycji stylistycznej tłumaczonych tekstów, a także dopasowujemy je do grupy docelowej, wyodrębnionej pod względem geograficznym (lokalizacja).

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń