Obsługa tłumaczeniowa uczelni i uniwersytetów

iso 9001 2009 tłumaczeniaZatrudniamy zespół składający się wyłącznie z profesjonalnych filologów i native speakerów, których dodatkowymi fakultetami są poszczególne dziedziny naukowe, dzięki czemu nasze biuro oferuje najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe nie tylko dla pracowników uniwersytetów i uczelni wyższych, ale również dla studentów i słuchaczy. Nasi specjaliści od lat wykonują tego typu tłumaczenia naukowe, do każdego z nich podchodzą indywidualnie i zawsze dbają o najmniejsze nawet szczegóły, oraz użycie słownictwa nie tylko poprawnego, ale również aktualnie obowiązującego w danej dziedzinie nauki. Zlecając nam przekład jakichkolwiek tekstów naukowych, np. artykułów naukowych, streszczeń prac dyplomowych, terminów naukowych czy abstraktów prac z różnych dziedzin, możesz być pewien, że tekst wynikowy, jaki od nas otrzymasz, będzie pozbawiony błędów i zgodny z oryginałem.

Fachowcy dla fachowców

W Naszym Biurze pracują tylko profesjonalni tłumacze, których wiedzę teoretyczną poświadczają dyplomy zarówno polskich, jak i zagranicznych uniwersytetów, a praktyczną – doświadczenie zdobywane przez lata. By mieć pewność, że patrzą oni na problem z dobrej strony, każdego dnia współpracujemy z najlepszymi w branżach naukowych specjalistami, którzy w razie potrzeby wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Pozwala nam to świadczyć wyłącznie najlepszej klasy usługi tłumaczeniowe w wielu parach językowych. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Lista pism

  • publikacje naukowe,
  • artykuły naukowe,
  • streszczenia prac dyplomowych,
  • abstrakty prac naukowych,
  • terminy naukowe,
  • tytuły naukowe,
  • dokumentacja uniwersytecka,
  • oznaczenia budynków uczelni wyższych,
  • i wiele innych.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia publikacji naukowych

Zapewniamy tłumaczenia publikacji w ponad 40 językach obcych dla pracowników naukowych zatrudnianych przez uczelnie wyższe i uniwersytety oraz studentów, słuchaczy i doktorantów. Posiadając wieloletnie doświadczenie w przekładach tego typu, oferujemy Ci współpracę w tłumaczeniu między innymi artykułów naukowych, wypowiedzi eksperckich mających pojawić się na łamach branżowego pisma specjalistycznego i wielu innych publikacji. Każde zlecenie powierzamy tłumaczowi, posiadającemu niezbędną wiedzę merytoryczną z dziedziny, której dotyczy dana publikacja naukowa, dając pewność, że tekst wynikowy będzie najwyższej jakości.

Profesjonalne tłumaczenia dla pracowników uniwersytetów i uczelni

Bazując na gruntownej wiedzy i umiejętnościach naszych tłumaczy, wykonujemy tłumaczenia wszelkich dokumentacji uczelni oraz oznaczeń budynków. Jesteśmy pewni, że bez względu na to, czy zlecisz nam przekład prostych napisów na tabliczkach drzwi gabinetów profesorów, dokumentów pozwalających starać się o stypendium, wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim, upoważnień, różnego rodzaju zaświadczeń czy też tytułów naukowych zatrudnionych pracowników, otrzymasz tekst wynikowy charakteryzujący się najwyższą jakością. Już dziś skontaktuj się z Nami, a my dokonamy dla Ciebie bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Szeroka wiedza ogólna i specjalizacja

Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne), które mogą zostać wykonane przez tłumacza przysięgłego, z zakresu wszelkich dziedzin nauki. Tłumaczymy teksty z obszaru nauk: humanistycznych (archeologia, historia, językoznawstwo itp.), społecznych (psychologia, socjologia, pedagogika itp.), ścisłych (fizyka, matematyka, chemia itp.), przyrodniczych (biologia, geografia, ochrona środowiska itp.), technicznych (budownictwo, mechanika, energetyka itp.), rolniczych, medycznych i o zdrowiu oraz wszelkiego rodzaju nauk dotyczących sztuki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z nastepujących dziedzin:

Pewność i zaufanie

tłumaczenia dla uniwersytetówW naszym biurze tłumaczeń zapewniamy absolutną ochronę prywatności oraz bezpieczeństwo powierzonych nam dokumentów. Nasi pracownicy na każdym etapie współpracy zobligowani są do zachowania bezwzględnej klauzuli poufności, dzięki której macie Państwo pewność, że dane są u nas bezpieczne i nigdy nie dostaną się w niepowołane ręce. Dodatkowo pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i certyfikowanym oprogramowaniu.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń