Tłumaczenia dla branży informatycznej

Zapewniamy sprawdzone i rzetelne usługi tłumaczeniowe dla branży informatycznej. Wykonujemy przekłady treści związanych z sektorem IT – m.in. stron internetowych, aplikacji, gier i oprogramowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.

Tłumaczenia dla branży finansowej

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia ustne i pisemne w obrębie branży finansowej. Współpracujący z nami dyplomowani ekonomiści tłumaczą szereg dokumentów o charakterze księgowo-rozliczeniowym, w tym umów, sprawozdań, raportów i analiz.

Tłumaczenia dla branży turystycznej

W naszym biurze zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczy, którzy specjalizują się w przekładach wszelkiego rodzaju materiałów związanych z turystyką. Zajmujemy się m.in. katalogami, broszurami, mapami, programami wycieczek i dokumentacją biur podróży.

 

Tłumaczenia dla branży edukacyjnej i wydawniczej

Oferujemy usługi tłumaczeniowe dla oficyn i wydawnictw. Wykonujemy przekłady różnych publikacji – od monografii naukowych, przez podręczniki szkolne i poradniki, po albumy i katalogi. Jeśli prowadzisz działalność wydawniczą, sprawdź szczegóły naszej oferty!

Tłumaczenia dla branży farmaceutycznej

Spośród konkurencji na rynku tłumaczeniowym wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu przekładów dla branży farmaceutycznej. Tłumaczymy m.in. wnioski patentowe, specyfikacje chemiczne, opisy składu medykamentów i ulotki dołączane do leków.

Tłumaczenia dla branży medycznej

W naszym biurze pracują tłumacze wykwalifikowani w obrębie wielu gałęzi medycyny. Dzięki temu nasi Klienci zyskują gwarancję wysokiej jakości przekładów m.in. dokumentacji medycznej, instrukcji obsługi aparatury i artykułów w czasopismach branżowych.

 
 

Tłumaczenia dla branży ubezpieczeniowej

Od lat świadczymy usługi tłumaczeniowe dla agencji ubezpieczeniowych i klientów indywidualnych, którzy zlecają nam przekłady wykupionych przez siebie polis. Zespół fachowców jest gwarantem stuprocentowej poprawności, wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Tłumaczenia dla branży chemicznej

Z szerokiego katalogu tłumaczeń specjalistycznych polecamy przekłady dla branży chemicznej. Tłumaczymy m.in. wyniki badań laboratoryjnych, raporty bezpieczeństwa chemicznego, karty charakterystyki substancji niebezpiecznych oraz opracowania naukowe.

Tłumaczenia dla branży petrochemicznej

Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia dla przemysłu rafineryjnego. Wykonujemy rzetelne przekłady dokumentów związanych m.in. z udzieleniem koncesji na wydobycie ropy naftowej, jej przetworzenie i dystrybucję w postaci benzyn i paliw pochodnych.

Tłumaczenia dla branży reklamowej

Już dziś skorzystaj z oferty tłumaczeń dla branży reklamowej. Pracujący dla naszego biura specjaliści od marketingu sprawią, że zlecone nam tłumaczenia reklam, katalogów, broszur i ulotek cechować się będą stuprocentową poprawnością i wysoką skutecznością.

Tłumaczenia dla branży energetycznej

Współpraca z ekspertami od energetyki pozwala nam zaoferować tłumaczenia specjalistyczne w obrębie tej dziedziny. Przekładamy m.in. dokumentację koncesyjną, oferty firm działających na rynku energetycznym oraz umowy na przesył i dystrybucje energii.

Tłumaczenia dla branży budowlanej

Oferujemy kompleksowe usługi zawierające tłumaczenia dla sektora budowlanego. Proponujemy wysokiej jakości przekłady m.in. dokumentacji projektowej, pism urzędowych, pozwoleń na budowę, uprawnień budowlanych i odbiorów.

Tłumaczenia dla branży nieruchomości

Przedsiębiorstwom działającym na rynku nieruchomości oferujemy obsługę tłumaczeniową w obrębie dokumentów własnościowych, umów kupna–sprzedaży i najmu. Wykonujemy przekłady materiałów dla firm deweloperskich, a także agencji nieruchomości.

Tłumaczenia dla branży motoryzacyjnej

W naszym biurze tłumaczeń wykonujemy kompleksowe tłumaczenia wszelkiego rodzaju materiałów związanych z motoryzacją. Zajmujemy się m.in. instrukcjami obsługi i eksploatacji pojazdów, książkami serwisowymi i specyfikacjami technicznymi części zamiennych.

Tłumaczenia dla branży kolejowej

Oferujemy w pełni profesjonalne przekłady dla przemysłu kolejowego. Nasi najlepsi specjaliści wykonują tłumaczenia techniczne kart pojazdów szynowych, specyfikacji projektów budowlanych dotyczących infrastruktury, dokumentacji patentowej i wielu innych.

Tłumaczenia dla branży lotniczej

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w obsłudze tłumaczeniowej branży lotniczej. Dla szerokiego grona naszych Klientów instytucjonalnych i korporacyjnych tłumaczymy m.in. zgłoszenia przetargowe, projekty, instrukcje i specyfikacje techniczne.

Tłumaczenia dla branży zbrojeniowej

Świadczymy profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla wszelkich podmiotów działających w branży zbrojeniowej. Wykonujemy przekłady dokumentacji związanej z produkcją broni, a także specyfikacji technicznych maszyn i urządzeń wykorzystywanych przez armię.

Tłumaczenia branżowe 19 marca, 2015