KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA TRANSLATORSKIE DLA FIRM Z SEKTORA FINANSOWEGO

Solidność i pewność

Posiadając ugruntowaną pozycję na rynku usług tłumaczeniowych, jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne warunki współpracy oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz satysfakcjonującej współpracy z firmami z Twojej branży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły oferowanych tłumaczeń. W finansach ważna jest precyzja i pewność, dlatego u nas znajdziesz fachową pomoc oraz teksty na najwyższym poziomie.

Elastyczne rozwiązania

Świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla bankowości detalicznej i komercyjnej oraz dużych korporacji finansowych czy consultingowych. Znamy realia, w jakich funkcjonują różne typy przedsiębiorstw oraz instytucji i wiemy, że należy dostosować się do zmieniających się potrzeb zachowując jak najwyższe standardy. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć dla Ciebie wszystko, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powierzysz nam wykonanie Twojego zlecenia.

Zaufanie i dyskrecja

Wiemy, że dane, które Nam przekazujesz są niezwykle cenne i niejednokrotnie poufne, dlatego też, kiedy decydujesz się na współpracę z Nami, masz pewność, iż pozostaną one tajemnicą i będą u Nas bezpieczne. Potwierdzeniem tych słów mogą być referencje, jakie niejednokrotnie wystawiały nam firmy z branży takiej, jak Twoja.

Rozwój i nowe technologie

Duży nacisk kładziemy na rozwój nowych technologii, sprzętu, oprogramowania, ale także na innowacyjność w zarządzaniu ludźmi i projektami. Nieustannie doskonalimy nasz system pracy oraz wewnętrznej komunikacji, by obsługa Twojego zlecenia przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Przekłada się to również na pełne poparcie inwestycji w nowoczesne strony internetowe oraz aplikacje mobilne, bez których spełnienie oczekiwań wymagającego klienta jest obecnie niemożliwe.

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI Z BRANŻY FINANSOWEJ

Tłumaczenia dla bankowości detalicznej

Bankowość to prężnie rozwijająca się gałąź usług finansowych. Dla naszych klientów analizujemy planowane kampanie promocyjne w taki sposób, by mieć pewność, iż dotrą one do pożądanej grupy docelowej. Doradzając w tej kwestii mamy na uwadze różnorodność kulturową Twoich potencjalnych klientów, uwarunkowania geograficzne miejsc, do których docierasz ze swoją ofertą oraz obowiązujące rozwiązania prawne. Dzięki temu wdrażając nowy produkt masz pewność, że robisz to prawidłowo pod każdym względem.

Tłumaczenia dla bankowości komercyjnej

Coraz więcej osób dba o swoją finansową przyszłość i inwestuje w bezpieczeństwo. Naszym klientom z sektora bankowości komercyjnej towarzyszymy w dużych kampaniach reklamowych i marketingowych, by były one możliwie jak najbardziej skuteczne i by przynosiły stosowne do nakładów zyski. Śledząc konsumenckie trendy w rosnącej popularności korzystania z kont online, zajmujemy się kompleksowym tłumaczeniem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych tak, by Twoje usługi były przyjazne i czytelne dla każdego użytkownika.

Tłumaczenia sprawozdań finansowych

Słownictwo związane z kwestiami finansowymi cechuje się wysokim stopniem specjalizacji. By dobrze przetłumaczyć umowę, analizę czy sprawozdanie, należy posiadać gruntowną wiedzę na temat finansów, dlatego też w skład naszych zespołów projektowych wchodzą zarówno cenieni filolodzy i lingwiści jak również eksperci w dziedzinie ekonomii i nauk pokrewnych. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia Twojej dokumentacji finansowej z zachowaniem należytej staranności oraz zasad poufności.

Tłumaczenia transakcji kredytowych i ubezpieczeń

Międzynarodowe transakcje finansowe kontraktowane na duże kwoty wymagają dokładnej znajomości prawa oraz przepisów obowiązujących w danym kraju. Przedsiębiorca prowadzący interesy poza granicami swojego kraju może polegać na naszych profesjonalnych i kompetentnych pracownikach, którzy pomogą mu należycie przejść wszelkie procesy handlowe ze swoimi kontrahentami oraz ich bankami.

 
Wśród specjalistów, z którymi współpracujemy, znajdują się również prawnicy, dzięki którym z chęcią podejmujemy się tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów związanych z ubezpieczeniami. Następstwa nieszczęśliwych wypadków, polisy, ubezpieczenia budynków, bagażu oraz wiele innych – jesteśmy w stanie dostarczyć Tobie profesjonalne tłumaczenia wszystkich tych dokumentów.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń