Tłumaczenia techniczne, prawne i przysięgłe dla sektora nieruchomości

Tłumaczenia dla branży nieruchomościDla klientów z branży budowlanej i nieruchomości od lat przygotowujemy tłumaczenia dokumentacji związanych z międzynarodowymi inwestycjami budowlanymi. Nasi specjaliści posiadają przygotowanie techniczne oraz terminologiczne. Tłumaczymy teksty związane z budownictwem mieszkaniowym, przemysłowym, kolejowym, sakralnym, dostarczamy przekłady planów architektonicznych oraz dzienników budowy.

Opieka i komunikacja to podstawa udanej współpracy

Tłumaczenia dokumentów technicznychNad każdym z naszych Klientów czuwa opiekun. Jego zadaniem jest codzienny kontakt z Tobą i przekazywanie informacji o etapie, na jakim obecnie znajduje się Twoje zlecenie. Od złożenia zamówienia, poprzez jego realizację, aż po ostateczne wdrożenie – Twój konsultant towarzyszy Ci na każdym kroku. Zawsze służy radą, odpowie na wszystkie pytania, a znając Twoje cele i potrzeby, najlepiej będzie wiedział, jak wprowadzić w życie Twoje dyspozycje tak, aby przyniosły najlepsze efekty.

1. Profesjonalnie

Świadczona przez nas kompleksowa obsługa tłumaczeniowa dla firm i korporacji z branży kredytów i nieruchomości sprawi, że skupisz się na priorytetach, a my zadbamy o to, żebyś nie musiał martwić się o wygórowane koszty. Razem z Tobą opracujemy zindywidualizowaną ofertę współpracy, która doskonale wkomponuje się w Twój biznes, a ponadto korzystnie wpłynie na budżet. Nasi wyspecjalizowani pasjonaci idealnie dopasują kompleksowe rozwiązania do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

2. Innowacyjnie

Rozpoczynając naszą działalność, myśleliśmy przede wszystkim o racjonalnym usprawnianiu biznesów takich, jak Twój. W odniesieniu do Twoich potrzeb, nasi eksperci zaprojektują innowacyjne i spersonalizowane procedury, które zapewnią Ci kompleksowe usługi najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Wszystkie rozwiązania, jakie dla Ciebie opracujemy będą dostosowane do branży w której działasz i wspomogą wszystkie obszary Twojej działalności – w zależności od celów, jakie chcesz osiągnąć.
Najlepsze biuro tłumaczeń

3. Skutecznie

Tylko wzajemne zaufanie może zagwarantować owocną współpracę. Każdemu Klientowi zapewniamy całkowitą poufność i ochronę danych, jakie nam udostępnia. Realizując Twoje zlecenie, dzielimy się pracą. Każdy z ekspertów odpowiada za swoje zadanie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja dyspozycja zostanie wdrożona na najwyższym poziomie. Wąska specjalizacja osób w naszym zespole, pozwala na unikanie błędów oraz wydajne wykonanie całego zamówienia. Innowacyjne procedury, jakie od dłuższego czasu wprowadzamy w naszym biurze, sprawiają, że obieg dokumentów dotyczących Twojej firmy odbędzie się skutecznie i bez zbędnych opóźnień.
tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia finansowe

Wiemy, że dokumentacja finansowa jest jedną z najistotniejszych. Nasze biuro świadczy najwyższej jakości tłumaczenia z tej dziedziny. Współpracując z najlepszymi, wąsko wyspecjalizowanymi tłumaczami-ekonomistami, posiadającymi wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić Tobie i Twojej firmie przekład najważniejszych pism, od wniosków, umów, aktów notarialnych, aż po raporty i prospekty emisyjne.

tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Tłumaczenia prawnicze

Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie na podejmowane przez Ciebie decyzje ma poprawność merytoryczna tekstów prawnych i prawniczych. Zatrudniając najlepszych tłumaczy o wykształceniu prawniczym, którzy na co dzień zajmują się juryslingwistyką, zrealizujemy dla Ciebie przekład m.in.: umów, upoważnień, zaświadczeń, aktów notarialnych, patentów, orzeczeń sądów, licencji, a także wszystkich pism wymagających poświadczenia tłumacza przysięgłego.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń