KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TŁUMACZENIOWA DLA FIRM Z BRANŻY MEDYCZNEJ I FARMACEUTYCZNEJ

Tłumaczenia medyczne

Zdajemy sobie sprawę, że ze zdrowiem nie ma żartów. Dlatego w swoim zespole zatrudniamy tłumaczy, którzy dodatkowo wykształceni są pod kątem medycznym. Z powodzeniem realizują oni przekłady dla podmiotów z branży służby zdrowia. Nie muszą Państwo obawiać się, że nomenklatura medyczna będzie nieaktualna lub nieprawidłowa. Nasi lingwiści na bieżąco poszerzają swoją ekspercką wiedzę i orientują się w ewentualnych zmianach wprowadzanych w obszarze Państwa działalności zawodowej.

Tłumaczenia farmaceutyczne

Nazwy leków i ulotki do nich dołączane są dla wielu osób niezrozumiałe nawet w rodzimym języku. Nasi wykwalifikowani tłumacze, chcąc ułatwić przekaz tak istotnych treści, jakie zawierają w sobie broszury informujące o dawkowaniu i ewentualnych skutkach ubocznych wynikających z zażywania medykamentów, aktualizują znajomość nazewnictwa medycznego. Dzięki temu, w przystępny sposób, dokonują przekładów farmaceutycznych. Jeżeli prosperujecie Państwo swoimi produktami na rynkach międzynarodowych lub macie w planach ekspansję na takowe, z chęcią udzielimy pomocy w zakresie tłumaczeń farmaceutycznych oraz towarzyszącej im dokumentacji.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Tłumaczenia dla laboratoriów badawczych

Praca laboratoriów badawczych wiąże się z niezwykłej rangi odpowiedzialnością. To w tych miejscach przeprowadza się analizy lekarskie i badania medyczne, a nawet eksperymenty i testy. Dzięki praktyce laborantów udaje się odkryć leki na choroby dotąd nieuleczalne oraz odkryć rozwiązania i technologie dotąd niezastosowane. Biorąc pod uwagę istotność działalności jednostek, jakimi są laboratoria badawcze, nasze biuro poszerzyło swoją ofertę o specjalistyczne tłumaczenia. Mamy jednocześnie nadzieję, że nasi wykwalifikowani pracownicy przyłożą rękę do obwieszczenia światu dobrej nowiny o odkryciach polskich laborantów.

Tłumaczenia badań klinicznych

W czasach, gdy granice między krajami praktycznie zaczynają się zacierać, a niektóre państwa posiadają o wiele bardziej profesjonalny sprzęt i wyposażenie medyczne, wiele osób decyduje się na leczenie poza obszarami Polski. W takim przypadku niezwykle istotną kwestią jest rzetelny przekład wyników wszelkich badań klinicznych, jakie do tej pory wykonywane były u pacjenta. Mając tę świadomość, w naszym biurze zatrudniamy lingwistów dodatkowo wykształconych w dziedzinie medycyny, którzy sumiennie i z należytą pieczołowitością poszerzają swoją wiedzę, dzięki czemu mogą przyczynić się do szybkiej i właściwej diagnozy. W chorobach, szczególnie tych ciężkich, każda minuta jest na wagę złota. Warto więc powoływać się na doświadczone i sprawdzone źródła.

 

Tłumaczenia z biologii

Biologia to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin naukowych. Fenomeny odkrywane są każdego dnia, co sprawia, że należy na bieżąco zdobywać informację z tego obszaru. Dobrze wiemy, że w kluczowych obszarach nauk medycznych, do których bez wątpienia zalicza się biologia, ważna jest bezzwłoczna publikacja. Właśnie dlatego, wśród swoich pracowników, mamy pokaźny zespół tłumaczy-specjalistów, którzy natychmiastowo i bezbłędnie dokonają przekładów treści z zakresu biologii. Nie daj światu czekać na swoje genialne odkrycie i już teraz podejmij współpracę z naszym biurem. Ty zapewnisz najwyższą jakość treści merytorycznych, a my rzetelne ich tłumaczenie.

Tłumaczenia publikacji medycznych

Publikacje są nieodłączną dziedziną pracy osób zatrudnionych w służbie zdrowia. Wysokim uznaniem cieszą się przede wszystkim te prezentowane na forum międzynarodowym. Z myślą o medykach praktykujących tego typu działalność, nasze biuro świadczy kompleksowe usługi związane z przekładem wydawnictw klinicznych, terapeutycznych i zdrowotnych. Jeśli więc chcecie Państwo, by Wasze opracowania ujrzały światło dzienne również poza granicami naszego kraju, to zdecydujcie się zlecić naszym kompetentnym pracownikom tłumaczenia swoich opracowań i z pewnością zagwarantuje Wam to międzynarodową karierę i uznanie w branży.

Tłumaczenia naukowe

Odkrycia naukowców kreują rzeczywistość przyszłych pokoleń. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego świata nauki, świadczymy usługi translatorskie dedykowane badaczom oddanym służbie zdrowia. Nic bardziej nie cieszy niż uznanie na arenie międzynarodowej. Chcąc dołożyć cegiełkę do Państwa sukcesu, zatrudniamy lingwistów sprofilowanych na obszar medycyny, których praca dedykowana jest specjalistom takim, jak Państwo.

Tłumaczenia dla branży medycznej i farmaceutycznej 21 października, 2014