Profesjonalne tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych

Tłumaczenia medyczne niemieckiWykonujemy tłumaczenia specjalistyczne, do których należą, między innymi, tłumaczenia dokumentacji związanej z badaniami klinicznymi. Do działów medycyny, z których dokonujemy przekładów, można zaliczyć: alergologię, internę, ginekologię, laryngologię, kardiologię, chirurgię, dermatologię, pediatrię, okulistykę, onkologię, neurologię, stomatologię.

Zapewniamy, że do wszystkich tłumaczeń podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, a w naszym zespole pracują wyłącznie zawodowi tłumacze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą.

Najczęściej tłumaczonymi przez nas tekstami związanymi z badaniami klinicznymi są:

  • streszczenia protokołu badania,
  • formularz świadomej zgody,
  • umowa na prowadzenia badań klinicznych,
  • broszury badacza,
  • informacje dla pacjenta,
  • korespondencja z urzędem rejestracji i CEBK,
  • korespondencja z komisjami bioetycznymi.

Przygotowanie merytoryczne i prawdziwie aptekarska precyzja

Tłumaczenie badań klinicznych wymaga nie tylko perfekcyjnej znajomości języka, ale także dogłębnej wiedzy naukowej. Dokonujemy przekładów, między innymi, na: język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język francuski i język włoski. Gwarantujemy Państwu rzetelność, terminowość i wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy także pełną dyskrecję. W przypadku dokumentów o tematyce specjalistycznej konsultujemy teksty z fachowcami z danych dziedzin nauki. W naszym biurze zajmujemy się tłumaczeniami na ponad 40 języków świata.

Ponadto dokonujemy także przekładów dokumentacji rejestracyjnej. Natomiast wszelkie tłumaczenie leków są wykonywane zgodnie z normami ustalonymi przez European Medicines Agency.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń