Irlandia PółnocnaWykonujemy tłumaczenia z języka irlandzkiego oraz na język irlandzki.  Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne i techniczne. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w kraju, dzięki którym zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy również terminowe i rzetelne wykonanie każdego zamówienia. Przy realizacji zamówienia tłumacze dobierani są indywidualnie w zależności od tematyki oraz specjalizacji zamówień. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich tekst znajduje się w dobrych rękach.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę od momentu złożenia wyceny zamówienia, aż do jego finalizacji. Tłumaczenia przyjmujemy oraz dostarczamy pocztą elektroniczną, firmą kurierską, osobiście lub pocztą tradycyjną. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia w zakresie języka irlandzkiego – prosimy o kontakt. Udzielimy wówczas wszelkich niezbędnych informacji.

Ważne: tłumaczenia przysięgłe i uwierzytelnianie dokumentów
 • W Polsce nie ma tłumacza przysięgłego języka irlandzkiego. Zgodność dokumentu z polskim oryginałem poświadczana jest pieczęcią naszego Biura Tłumaczeń. Cena takiej certyfikacji jest wliczona w koszt zlecenia. Wiele urzędów w przypadku umów lub innych dokumentów prawnych wymaga uwierzytelnienia notariusza, oznacza to, że tłumaczenie musi być opatrzone pieczęcią notarialną.
Zapewniamy pełną poufność, szereg możliwości jak chodzi o czas realizacji zlecenia, a także niestandardowe stawki cenowe, które są dostępne w tabeli poniżej.

Wśród dziedzin i obszarów tłumaczeń, którymi się zajmujemy, znajdują się:

 • informatyka, elektronika, elektrotechnika, maszynoznawstwo i inne specjalistyczne dziedziny (np. technika wojskowa, grzewcza i ciepłownicza, klimatyzacja, motoryzacja) – tłumaczymy oferty, schematy, instrukcje obsługi, opisy;
 • ekonomia, prawo, finanse, ubezpieczenia – umowy cywilne i handlowe, analizy księgowe, raporty spółek, oferty, prezentacje, biznesplany i inne;
 • medycyna, farmacja, technika medyczna;
 • ekologia, rolnictwo, biotechnologia;
 • marketing, reklama i sprzedaż;
 • Unia Europejska – fundusze strukturalne, projekty i partnerstwa, dofinansowania, dotacje.
Zgodnie z założeniami polityki jakości dokładamy wszelkich starań, aby usługi tłumaczeniowe wykonywane przez nasze Biuro Tłumaczeń spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Każde zamówienie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

 • tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne,
 • tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze, ekonomiczne,
 • tłumaczenia motoryzacyjne,
 • tłumaczenia marketingowe oraz wiele innych.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń