Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne dla branży spożywczej

Oferujemy tłumaczenia wszelkich związanych z branżą spożywczą treści, zarówno tych formalnych, jak różnego rodzaju instrukcje, etykiety produktów, dokumenty założycielskie firm, kontrakty biznesowe, korespondencję z konsumentami produktów żywnościowych, jak i pisanych mniej specjalistycznym językiem, typu teksty marketingowe, reklamy czy artykuły na bloga firmowego. Prócz zwykłych pisemnych, oferujemy również tłumaczenia przysięgłe wszelkich dokumentów oficjalnych, wydanych przez organy administracji publicznej. Tłumaczymy także ustnie (symultanicznie i konsekutywnie) branżowe konferencje, wystąpienia, spotkania oraz negocjacje biznesowe.

Specjalistyczne tłumaczenia tekstów z zakresu branży spożywczej

Współpracujemy z ekspertami z branży spożywczej, którzy prócz doskonałej znajomości specjalistycznego słownictwa, zapoznani są z najnowszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi eksportu towarów rolno-spożywczych, a także bieżącą sytuacją na rynku. Nad każdym tłumaczeniem pracujemy zespołowo, przekazując je do sprawdzenia osobie niezaangażowanej w dany proces – dzięki temu masz pewność, że tekst przełożony na język docelowy nie będzie zawierał nieścisłości ani mylnych interpretacji. Tłumaczymy precyzyjnie, z niezwykłą szczegółowością podchodząc do wszystkich słów i wyrażeń. Poprawność każdego tekstu to nasz priorytet, dlatego konsultujemy się z kilkoma specjalistami w danej dziedzinie.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Jak możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług?

  • praca nad każdym przekładem to proces wieloetapowy, rozpoczęty przeniesieniem do języka docelowego znaczeń, przez wypełnienie tekstu specjalistycznym słownictwem i (na życzenie) dostosowaniem do grupy docelowej, a zakończony weryfikacją przez osoby niezwiązane z danym tłumaczeniem;
  • oferujemy bezproblemowy i stały kontakt, a w przypadku dłuższej współpracy udostępniamy naszym Klientom całodobową infolinię;
  • współpracujemy z wieloma native-speaker’ami i ekspertami z różnych branż, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenia w bardzo wielu (również tych rzadziej stosowanych) kombinacjach językowych oraz o szerokim zakresie tematycznym.
Współpracujemy z ekspertami z branży spożywczej, którzy prócz doskonałej znajomości specjalistycznego słownictwa, zapoznani są z najnowszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi eksportu towarów rolno-spożywczych, a także bieżącą sytuacją na rynku.
Nad każdym tłumaczeniem pracujemy zespołowo, przekazując je do sprawdzenia osobie niezaangażowanej w dany proces – dzięki temu masz pewność, że tekst przełożony na język docelowy nie będzie zawierał nieścisłości ani mylnych interpretacji. Tłumaczymy precyzyjnie, z niezwykłą szczegółowością podchodząc do wszystkich słów i wyrażeń. Poprawność każdego tekstu to nasz priorytet, dlatego konsultujemy się ze specjalistami w danej dziedzinie.
W 2013 r. wartość polskiego eksportu towarów rolno-spożywczych osiągnęła rekord w wysokości 19,9 mld, a na 2014 r. planowany jest 10%-owy wzrost. Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia dokumentów z branży spożywczej, aby jak najlepiej wspomóc rozwój tego ważnego w polskiej gospodarce sektora.

Dodatkowe korzyści ze współpracy

Zlecający przekłady z zakresu branży spożywczej mogą od nas oczekiwać nie tylko wysokiej jakości tłumaczeń wszelkiego rodzaju dokumentów, lecz również – w przypadku dłuższej współpracy – dodatkowych przywilejów. Stałym Klientom udostępniamy dedykowaną platformę do szybkiego i wygodnego przesyłania treści do przekładu. Oferujemy także dostęp do całodobowej infolinii, pomoc dedykowanego opiekuna, możliwość zlecenia przekładu do wykonania w trybie przyspieszonym, a także otrzymania miesięcznej faktury zbiorczej. Prześlij do nas tekst, a dokonamy bezpłatnej wyceny jego tłumaczenia!

KOMPLEKSOWE TŁUMACZENIA DLA FIRM I PRZEDSIĘBIORCÓW Z BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Elastyczność

Branża spożywcza cechuje się dużą różnorodnością zakresów działań oraz specjalizacji poszczególnych jej gałęzi. Dlatego niezbędnym jest sprawne poruszanie się po szerokim spectrum terminologii wykorzystywanej w tej dziedzinie. Specjaliści pracujący w naszym biurze tłumaczeń posiadają doświadczenie w realizowaniu projektów translatorskich obejmujących firmy z sektora przemysłu spożywczego.

Profesjonalizm

Będąc profesjonalistą w swojej dziedzinie niewątpliwie docenisz nasz zespół tłumaczy mający w swoim portfolio wiele udanych realizacji również z Twojej branży. Nasi eksperci to nie tylko znakomici lingwiści, ale również osoby posiadające rozległe zainteresowania z wielu dziedzin oraz odbywające regularne szkolenia zawodowe podnoszące ich kompetencje. Zrównoważony podział zadań sprawia, że pracujemy szybko i skutecznie.

Wiedza

Nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i wieloletnie doświadczenie. Zatrudniamy tylko profesjonalistów oraz nieustannie się kształcimy zdobywając nowe kompetencje. Śledzimy postęp technologiczny, zmiany prawne oraz rozwój gospodarki i przemysłu, by zawsze być na bieżąco. Powierzając nam tłumaczenia swoich materiałów masz pewność, że trafiają one do ludzi, którzy wiedzą, w jaki sposób funkcjonuje firma z Twojego sektora.

Optymalizacja kosztów

Rozsądny podział zadań powoduje, że nasze zasoby są wykorzystywane w najbardziej wydajny sposób tak, byś nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z obsługą Twojego zlecenia. Jesteśmy skrupulatni i stawiamy nacisk na bezbłędność przekazywanych tekstów. W ten sposób unikamy niepotrzebnych i opóźniających realizację projektu poprawek. Wszystko to sprawia, iż jesteśmy w stanie zaproponować usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

WYBIERAJĄC NASZE BIURO TŁUMACZEŃ MASZ PEWNOŚĆ, ŻE WSPÓŁPRACUJESZ ZE SPECJALISTAMI ZNAJĄCYMI REALIA TWOJEJ BRANŻY

Tłumaczenia naukowe

Przeprowadzając, opracowując oraz publikując badania naukowe z pewnością zależy Ci, by trafiły one do jak największego grona odbiorców. Dokumenty zawierające wyniki ekspertyz, raporty oraz statystyki wymagają znajomości specjalistycznego słownictwa naukowego. Dlatego podejmując się tego rodzaju tłumaczeń, na bieżąco współpracujemy z ekspertami z Twojej branży, którzy doskonale wiedzą, na czym polega jej specyfika. Tym samym otrzymujesz teksty poprawne zarówno językowo jak i merytorycznie.

Patenty

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo stara się być innowacyjne, prędzej czy później natrafi na problem związany z właściwymi tłumaczeniami na języki obce (bądź z języków obcych na polski) nowych rozwiązań technologicznych, które opracowuje Twój zespół. Kompleksowo obsłużymy tłumaczenia związane z nowymi recepturami, maszynami czy kolejnymi zastosowaniami istniejących produktów oraz pomożemy przejść cały proces patentowy wspierając Cię we wszelkich regulaminach, ustawach i pismach urzędowych.

Geomarketing

Importując bądź eksportując produkty spożywcze, rozwiązania technologiczne czy wysokiej klasy sprzęt masz świadomość, że dotarcie do obcojęzycznego kontrahenta wymaga również znajomości realiów gospodarczych w danym regionie. Dokładamy wszelkich starań, by oferta naszych klientów była zrozumiała na wszystkich rynkach zbytu, na których chcą oni prowadzić interesy. Korzystając z targetowania ze względu na obszar geograficzny niewątpliwie zwiększasz szanse na odniesienie międzynarodowego sukcesu.

Strony internetowe

Posiadanie strony internetowej jest w dzisiejszych czasach rzeczą niezbędną, by należycie komunikować się ze swoimi klientami oraz pozostałymi użytkownikami Internetu. Zjawisko globalizacji powoduje, że dodatkowym warunkiem, by produkty Twojej firmy dotarły do jak największej liczby odbiorów, jest wielojęzyczna strona internetowa, po której internauci będą poruszali się sprawnie i szybko. Sprawdź naszą ofertę kompleksowych tłumaczeń stron WWW oraz aplikacji mobilnych.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę