Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego na koreański i koreańskiego na angielski

Zdajemy sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na tłumaczenia w językach azjatyckich, dlatego poszerzyliśmy naszą bazę współpracowników i podjęliśmy współpracę z native speaker’ami języka koreańskiego. Obecnie nasz Zespół składa się z ponad 30 sprawdzonych tłumaczy i weryfikatorów fachowo posługujących się językiem koreańskim w ponad 18 branżach i specjalizacjach. Dzięki temu zapewniamy Państwu zawsze aktualne i dopracowane pod względem stylistycznym tłumaczenia, które w kraju docelowym będą brzmiały naturalnie i profesjonalnie. Tłumaczymy zarówno dokumenty biznesowe (umowy, porozumienia, korespondencję), jak również artykuły prasowe, internetowe czy dzieła literackie. W kombinacji angielski-koreański wykonujemy również tłumaczenia specjalistyczne z wielu dziedzin – zapraszamy Państwa do zlecenia zupełnie bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

Tłumaczenie między koreańskim a angielskim

W środowisku tłumaczy powszechnie uważa się, że tłumaczenie między koreańskim a angielskim jest znacznie trudniejsze niż tłumaczenie między innymi najważniejszymi językami świata. Wszelkie trudności związane z tłumaczeniem między jakimkolwiek europejskim językiem a angielskim są niczym wobec tego, przed czym staje autor przekładu koreańsko-angielskiego.
Koreańczycy na ogół mają duże trudności w nauce angielskiego, podobnie jest z Japończykami, których język gramatycznie jest mocno zbliżony do koreańskiego. Powszechnie znany jest również fakt, że na liście języków najtrudniejszych w nauce dla rodzimego użytkownika języka angielskiego – koreański okupuje najwyższe pozycje.

Nasze specjalizacje w parze językowej angielski – koreański

tłumaczenia prawnicze angielski - koreański

Tłumaczenia prawnicze

Wykonując tłumaczenia dokumentów pisanych językiem prawnym oraz prawniczym (tym, którym posługują się prawnicy), z dokładnością lustrujemy każdy paragraf, ustęp i akapit. Tłumaczenia tego typu wykonują dla nas osoby, które prócz biegłej i udokumentowanej znajomości języka koreańskiego posiadają również wykształcenie w dziedzinie prawa, administracji i pokrewnych.

tłumaczenia medyczne angielski - koreański

Tłumaczenia medyczne

To jedna z naszych najważniejszych specjalizacji. Tłumaczenia z zakresu medycyny, ale i biologii, chemii czy technologii i techniki medycznej wykonujemy dla koncernów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Współpracujemy z tłumaczami, którzy biegle posługują się terminologią medyczną oraz z dziedzin pokrewnych zarówno w angielskim, jak i koreańskim.

 
tłumaczenia finansowe angielski - koreański

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumacząc teksty specjalistyczne, postępujemy według zasady: najpierw przeniesienie znaczenia, następnie dopasowanie pod kątem terminologii i wymogów dokumentów oficjalnych. Nasi tłumacze to specjaliści, którzy znają aktualne wzory planów, harmonogramów, kosztorysów, jak również publikacji naukowych, przyjęte w Zjednoczonym Królestwie i w Korei Południowej. Wykonując tłumaczenia, gwarantujemy zachowanie poufności.

tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

Implementują Państwo koreański wynalazek w swojej firmie, a może spodziewają się kontroli stosowanego oprogramowania czy maszynerii przez centralę? W kombinacji językowej angielski-koreański profesjonalnie przetłumaczymy wszelką dokumentację techniczną, jak również przeprowadzimy tłumaczenie ustne równoczesne bądź następcze.

 

Co tłumaczymy?

Tłumaczenia umów handlowych

Umowy handlowe

Wiemy, że w umowie każdy zwrot musi być jednoznaczny – dlatego ich tłumaczeniem zajmują się u nas koreaniści obeznani z terminologią prawniczą oraz native speakerzy. Tłumaczenia umów w kombinacji językowej angielski-koreański wykonujemy profesjonalnie, solidnie oraz szybko. Na życzenie tłumaczymy w trybie pilnym lub ekspresowym (do 15 stron rozliczeniowych w ciągu dnia roboczego).

tłumaczenie patentów z angielskiego na koreański

Wnioski patentowe

Wystartowanie na rynku koreańskim lub brytyjskim z własnym wynalazkiem bądź odkryciem wymaga wniosku patentowego wypełnionego ze stuprocentową poprawnością. Nasi tłumacze znają zasady formułowania tego typu wniosków w obydwu krajach, a tłumaczenia konsultowane są ze specjalistami, którzy w danej dziedzinie mają wieloletnie doświadczenie. Efektywnie przyczynimy się do Państwa sukcesu na rynkach zagranicznych.

 
tłumaczenia biznesowe z angielskiego na koreański

Korespondencję biznesową

Korespondencję biznesową tłumaczymy sprawnie, solidnie i, co najważniejsze, szybko, dbając o to, by Państwa kontrahent czekał na odpowiedź tyle, ile wymaga sytuacja i etyka biznesowa. Dokonując tłumaczenia, nie pozostawiamy miejsca na domysły. Znamy zasady komunikacji biznesowej, a dokonując przekładu, dbamy o zachowanie granic, wyznaczonych przez różnice kulturowe.

tłumaczenia stron internetowych z angielskiego na koreański

Strony internetowe

To najlepszy sposób, by usprawnić promowanie produktów i usług na rynkach zagranicznych. Strony internetowe tłumaczymy z maksymalną dokładnością, na życzenie dokonując lokalizacji – dopasowania treści do amerykańskiego, brytyjskiego lub koreańskiego odbiorcy pod względem oddziaływania marketingowego.

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

Oceń post