Profesjonalne tłumaczenia z japońskiego na angielski i angielskiego na japoński

tłumaczenia Angielski-japoński
Wraz z popularnością języka Kraju Kwitnącej Wiśni, wzrosła również liczba naszych współpracowników, wykwalifikowanych w wykonywaniu tego typu tłumaczeń. W kombinacji angielski-japoński oferujemy tłumaczenia korespondencji biznesowej, utworów literackich, artykułów, maili oraz innych, wyznaczonych przez Państwa dokumentów. Nasi tłumacze znakomicie interpretują wieloznaczne kanji i swobodnie poruszają się w mocno nacechowanym kulturowo języku japońskim. Na życzenie dostosujemy stylistykę zleconych do tłumaczenia tekstów do miejsca publikacji (język formalny, potoczny, historyczny, prasowy). Wszystkie tłumaczenia wykonujemy z maksymalną dokładnością oraz dbałością o każdy szczegół.

Nasze specjalizacje w parze językowej angielski – japoński

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

W kombinacji językowej angielski-japoński wykonujemy tłumaczenia dokumentów oficjalnych: wiz, decyzji, umów, pisanych z zastosowaniem języka prawnego. Oferujemy również tłumaczenia tekstów napisanych językiem prawniczym (język, którym posługują się prawnicy) – artykułów z prawniczą terminologią, książek, podręczników. Tłumaczymy z jak największą dokładnością, bez wątpliwości co do znaczenia danych terminów.

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Wiemy, że terminologia medyczna musi zostać przetłumaczona jak najbardziej skrupulatnie. W końcu od wyników badań czy zapisu w historii choroby może zależeć przebieg leczenia zagranicą. Oferujemy tłumaczenia wszelkich dokumentów z zakresu medycyny, jak również farmacji, biologii, chemii i technologii medycznej.

 
tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia specjalistyczne

Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, możemy zapewnić Państwu tłumaczenia wykonywane przez językoznawców, posiadających jednocześnie wykształcenie w tematyce, której dany tekst dotyczy. Jeśli w naszej bazie tłumaczy nie ma osoby ze znajomością japońskiego, będącej (przykładowo) inżynierem budownictwa, gotowe tłumaczenie skonsultujemy ze specjalistą.

tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

Wykonując tłumaczenia techniczne, wyjaśniamy wszelkie zawiłości wynikające z różnic w terminologii technicznej w języku angielskim i japońskim. W tłumaczeniach nie zostawiamy pojęć dwuznacznych – konsultujemy się ze specjalistami i native speaker’ami, aż osiągniemy zadowalający nas, a przede wszystkim Państwa efekt. Do każdego tłumaczenia technicznego podchodzimy z wysoką dokładnością.

 

Co tłumaczymy?

Tłumaczenia umów handlowych

Umowy handlowe

Przy tłumaczeniu umów zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły – wiemy, jak wiele zależeć może od napisanego małym druczkiem paragrafu. Tłumaczenia umów dokonują dla nas językoznawcy z wykształcenie prawniczym lub administracyjnym, którzy znakomicie posługują się odpowiednią terminologią. Przy tłumaczeniu zachowujemy poufność.

Przysięgłe tłumaczenie patentów

Wnioski patentowe

By wynalazek otrzymał aprobatę w brytyjskim czy japońskim odpowiedniku Urzędu Patentowego, konieczny jest prawidłowo wypełniony wniosek. Znamy oficjalnie przyjęte wzory wniosków patentowych dla Zjednoczonego Królestwa oraz Japonii, dzięki temu możemy zaoferować profesjonalne, a przede wszystkim jak najbardziej prawidłowe tłumaczenia. Tłumacząc wnioski patentowe, zachowujemy wysoką dokładność, konsultując się w sprawie „co autor miał na myśli”.

 
tłumaczenia biznesowe i prawnicze

Korespondencję biznesową

Wiemy, że w tłumaczeniu korespondencji biznesowej (zwłaszcza z języka angielskiego na japoński) liczy się nie tylko jak najwierniejsze oddanie sensu wypowiedzi, lecz również stosowanie odpowiednich, uwarunkowanych kulturowo zwrotów grzecznościowych. Wykonując tłumaczenia listów czy maili, zwracamy uwagę na etykę komunikacji biznesowej, a także na życzenie dopasowujemy stylistykę tekstu do okoliczności.

tłumaczenia stron internetowych

Strony internetowe

To niezwykle ważne narzędzie, pomagające wprowadzić produkty i usługi na rynki zagraniczne. Strony internetowe w kombinacji językowej angielski-japoński tłumaczymy kompleksowo i skrupulatnie, nie pozwalając, by Państwa potencjalni klienci i czytelnicy ulegli językowej konsternacji. Charakteryzuje nas dbałość o najmniejsze szczegóły oraz dążenie do oddania jak najdokładniejszego znaczenia tekstów.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń