Profesjonalne tłumaczenia z niemieckiego na angielski i angielskiego na niemiecki

tłumaczenia z angielskiego na niemiecki
Potrzebują Państwo tłumaczeń prawniczych, technicznych, medycznych czy z jakiekolwiek innej dziedziny w kombinacji językowej angielski-niemiecki? Dzięki współpracy z wieloma specjalistami i native speaker’ami jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenia dopracowane do ostatniego szczegółu, wykonane z największą pieczołowitością, na bazie umiejętności praktycznych oraz rozległej wiedzy w danej tematyce. Nasi tłumacze śledzą zmiany w różnych gałęziach języka, na bieżąco są również ze nowelizacjami wzorów rozmaitych dokumentów – dzięki temu możemy zaoferować Państwu zawsze aktualne tłumaczenia, dostosowane do norm urzędowych w kraju przeznaczenia. Zapraszamy do zlecenia bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia.

Nasze specjalizacje w parze językowej angielski – niemiecki

tłumaczenia prawnicze angielski - niemiecki

Tłumaczenia prawnicze

Dokonujemy tłumaczenia dokumentów pisanych zarówno językiem prawniczym, jak i prawnym, a więc wszelkich umów, orzeczeń, oświadczeń, pism procesowych, aktów notarialnych, testamentów, reklamacji oraz wszelkich innych dokumentów urzędowych. Tłumaczenia tego typu wykonują specjaliści, posiadający wykształcenie prawnicze, jak i językowe.

tłumaczenia medyczne angielski - niemiecki

Tłumaczenia medyczne

Jeśli muszą Państwo dostarczyć swoją historię choroby do amerykańskiej, brytyjskiej bądź niemieckiej placówki medycznej, służymy pomocą. Tłumaczymy dokumentację medyczną z różnych dziedzin, jak również dokumenty z zakresu chemii, biologii oraz techniki medycznej. Wykonując wszystkie tłumaczenia, przestrzegamy klauzuli poufności.

 
tłumaczenia finansowe angielski - niemiecki

Tłumaczenia specjalistyczne

Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, z którymi zawsze konsultujemy się przy wykonywaniu tłumaczeń. Dzięki temu możemy zapewnić dokładnie takie tłumaczenia, jakich Państwo potrzebują. Czy to publikacje naukowe z dziedziny ekonomii, czy też artykuły sponsorowane, przeznaczone na zagraniczne portale dla kobiet – nasze tłumaczenia zawsze zachowują odpowiednią stylistykę.

tłumaczenia techniczne angielski - niemiecki

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne wymagają niezwykłej precyzji. W końcu od poszczególnych pojęć i wymiarów zależy produkcja ważnego komponentu maszyny czy budowa domu. Tłumaczymy specyfikacje, dokumentacje patentowe, techniczne i przetargowe, certyfikaty jakości, kosztorysy i inne dokumenty o tematyce technicznej. W tłumaczeniach stosujemy branżowe słownictwo o możliwie najwyższym poziomie zgodności.

 

Co tłumaczymy?

Tłumaczenia umów handlowych angielski - niemiecki

Umowy handlowe

Wiemy, jak wiele może zależeć od każdego paragrafu, dlatego do tłumaczenia umów przystępujemy ze szczególną drobiazgowością i uwagą. Zajmują się tym tłumacze o wykształceniu prawniczym bądź administracyjnym, a zależnie od przedmiotu umowy, poszczególne pojęcia konsultujemy ze specjalistami z dziedziny.

tłumaczenia z niemieckiego na angielski

Wnioski patentowe

Tłumacząc dla Państwa wnioski patentowe, posługujemy się odpowiednimi wzorami dokumentów, przyjętymi w krajach docelowych. Stosujemy pojęcia oficjalnie przyjęte dla wniosków patentowych w danym języku – dzięki temu Państwa dokumenty będą wyglądać profesjonalnie. Przy tłumaczeniu zachowujemy poufność.

 
tłumaczenia biznesowe angielski - niemiecki

Korespondencję biznesową

Dbamy o powodzenie Państwa firmy, tłumacząc korespondencję biznesową w kombinacji językowej angielski-niemiecki (maile, listy tradycyjne, umowy, listy intencyjne) z najwyższym profesjonalizmem. Tłumaczeń dokonują specjaliści z danej dziedziny, obeznani z językiem oficjalnym i biznesowym. Są również na bieżąco z językiem potocznym, dzięki temu efektywnie przetłumaczą każdy rodzaj biznesowej komunikacji.

tłumaczenia stron internetowych angielski - niemiecki

Strony internetowe

To klucz do wprowadzenia produktu lub usługi na rynek zagraniczny. Dopasowujemy tłumaczenie strony internetowej do sieciowych standardów, dbając również o prawidłową lokalizację produktu na obcojęzycznym rynku. Tłumaczymy strony internetowe w całości, bądź wybrane przez Państwa fragmenty. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny marketingu internetowego możemy

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę