Profesjonalne tłumaczenia z chińskiego na angielski i angielskiego na chiński

tłumaczenia angielski
tłumaczenia chiński
Wiemy, jak ważne jest profesjonalne podejście do partnera biznesowego i ile wymogów spełniać musi urządzenie wyprodukowane w Chinach, które ma wejść na rodzimy rynek. Oferujemy solidne i terminowe tłumaczenia dokumentów biznesowych: umów, porozumień, listów intencyjnych i maili, jak również specyfikacji technicznych, instrukcji obsługi i wielu innych. Przekładów dokonują u nas wykwalifikowani tłumacze, którzy jednocześnie są specjalistami w różnych dziedzinach, a także native speakerzy – dzięki nim mamy pewność, że wykonywane przez nas tłumaczenia są w 100% dokładne oraz dostosowane do współczesnych realiów językowych.

Nasze specjalizacje w parze językowej angielski-chiński

tłumaczenia z chińskiego na angielski

Tłumaczenia prawnicze

Dokumenty pisane językiem prawnym i prawniczym powinny być tłumaczone z największą skrupulatnością, zwłaszcza w kombinacji językowej angielski-chiński. Współpracujemy z tłumaczami, którzy na interpretowaniu chińskich znaków i przekładzie tekstów z zakresu prawa i administracji spędzili lata – to osoby wykwalifikowane, wykonujące tłumaczenia najwyższej jakości.

tłumaczenia angielski

Tłumaczenia medyczne

Od tłumaczenia wyników badań zależy dalsze leczenie pacjenta bądź postępy w pracy nad nowym antidotum na różne schorzenia – mając to na uwadze, do tłumaczeń z zakresu medycyny (jak również biologii, chemii, techniki i technologii medycznej) podchodzimy z niezwykłą pieczołowitością. Tłumaczenia medyczne wykonujemy sprawnie i szybko – jeśli zależy Państwu na czasie, proponujemy tłumaczenie w trybie pilnym i ekspresowym.

 
Tłumaczenia chiński na angielski

Tłumaczenia specjalistyczne

Współpracujący z naszym biurem tłumacze posiadają nie tylko udokumentowane umiejętności językowe z zakresu kombinacji angielski-chiński, lecz również wiedzę specjalistyczną z różnych dziedzin. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne, w maksymalnym stopniu adekwatne znaczeniowo.

Tłumaczenia angielski-chiński

Tłumaczenia techniczne

Przy wykonywaniu przekładów o charakterze technicznym ważne jest nie tylko oddanie znaczenia tekstu, lecz także stworzenie dokumentu w oficjalnie przyjętym wzorze. Tłumaczenia techniczne wykonują dla nas inżynierowie z wykształceniem językowym oraz native speakerzy, którzy są na bieżąco z wzorami wniosków, planów i innej dokumentacji, przyjętymi w krajach angielskiego oraz chińskiego obszaru językowego.

 

Co tłumaczymy?

tłumaczenia z angielskiego na chiński

Umowy handlowe

Przygotowując na własne potrzeby dziesiątki umów rocznie, dobrze wiemy, że przy ich sporządzaniu należy zwracać uwagę na szczegóły. Tłumacząc umowy w kombinacji językowej angielski-chiński współpracujemy ze specjalistami, którzy prócz umiejętności językowych posiadają wykształcenie w zakresie prawa i administracji – dzięki temu możemy zaproponować Państwu przekłady najlepsze jakościowo.

tłumaczenia z angielskiego na chiński

Wnioski patentowe

By wniosek patentowy został rozpatrzony pozytywnie, musi być napisany w sposób klarowny, jednoznaczny oraz, rzecz jasna, prawidłowy. Tłumaczymy wnioski patentowe, nie zostawiając urzędnikom miejsca na domysły. Nasi tłumacze oraz native speakerzy znają wzory dokumentów obowiązujące w Anglii, Stanach Zjednoczonych czy Chińskiej Republice Ludowej, zatem tłumaczenia wniosków będą aktualne.

 
tłumaczenia z angielskiego na chiński

Korespondencję biznesową

Wymiana korespondencji biznesowej w językach angielski-chiński staje się coraz bardziej powszechna. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie, oferujemy Państwu tłumaczenia listów tradycyjnych, intencyjnych, maili, umów, a także ustnie (symultanicznie i konsekutywnie) rozmów biznesowych, prowadzonych telefonicznie bądź osobiście. Znamy zasady międzynarodowego savoir vivre’u, pomożemy uchronić przed popełnieniem nietaktu.

tłumaczenia z chińskiego na angielski

Strony internetowe

Strony internetowe tłumaczymy sprawnie oraz szybko (na życzenie w trybie pilnym lub ekspresowym), gdyż wiemy, jak imponującą popularność może w krótkim czasie osiągnąć zagranicą dana usługa lub produkt – a strona internetowa to jego najlepsza wizytówka. Proponujemy również edycję stylistyczną treści (np. dodanie jej marketingowego charakteru) oraz dopasowanie jej do grupy docelowej.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń