Profesjonalne tłumaczenia umów i statutów spółek

tłumaczenia umów i statutów spółekNasze biuro tłumaczeń specjalizuje się zarówno tłumaczeniach w ustnych podczas negocjacji, rozmów i uzgodnień, jak również w pisemnych tłumaczeniach umów, porozumień i zobowiązań. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy bogatą i niezwykle korzystną ofertę. Przekłady tego rodzaju wykonujemy bowiem w szerokim zakresie – nie tylko w niemal każdej konfiguracji językowej (m.in. język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski), ale również z uwzględnieniem konkretnego typu umowy (np. tłumaczenia umów handlowych, umów spółek osobowych i kapitałowych, statutów, aktów notarialnych). Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usługi!

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczymy akty założycielskie, umowy i statuty spółek

Oferowane przez nas usługi mają szeroki zakres. Wychodzimy bowiem z założenia, że każdorazowo musimy się dostosować do potrzeb Klienta, proponując w pełni profesjonalne, efektywne, korzystne i satysfakcjonujące rozwiązania. To fundamentalna zasada w polityce naszego biura tłumaczeń. Z tego więc względu wykonujemy dla Państwa przekłady wielu rodzajów umów, m.in.:

 • umowa spółki cywilnej,
 • umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
 • umowa spółki jawnej,
 • umowa spółki partnerskiej,
 • umowa spółki aukcyjnej,
 • umowa spółki komandytowej,
 • umowa spółki komandytowo-aukcyjnej.

Gwarantujemy bezpieczeństwo i dbałość o szczegóły

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneMożemy zapewnić, że na każdym kroku naszej pracy bezwzględnie troszczymy się o Państwa bezpieczeństwo. W tym celu wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania proceduralne i strukturalne (również te o charakterze technicznym), które służą zachowaniu pełnej poufności w ramach udostępnianych nam danych wrażliwych. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych nawet szczegółów, gdyż mamy świadomość, jak duże znaczenie dla sygnatariusza umowy może mieć przysłowiowy przecinek. Grono zadowolonych Klientów stanowi wyraźne potwierdzenie, że warto nam zaufać i zlecić tłumaczenia umów spółek.

Dlaczego warto powierzyć nam tłumaczenia umowy spółki?

Gwarantujemy, że współpraca z naszym biurem tłumaczeń przyniesie Państwu szereg korzyści. Atutem zespołu, który tworzymy, jest doświadczenie, a w konsekwencji również najwyższa jakość świadczonych usług. Na niekwestionowaną poprawność merytoryczną i wysoki poziom wykonywanych przez nas przekładów składa się wiele elementów procesu translatorskiego, w tym w szczególności:

 • zespół doświadczonych, wykwalifikowanych i ambitnych tłumaczy wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, których dotyczy tłumaczona umowa,
 • stałe konsultacje z prawnikami i ekspertami w zakresie krajowych, unijnych i światowych uwarunkowań legislacyjnych prawno-gospodarczych,
 • dbałość o interesy Klienta w ramach przynoszącej wymierne korzyści współpracy opartej o partnerskie relacje i przejrzyste zasady,
 • możliwość wykonania tłumaczenia uwierzytelnionego danej umowy,
 • kompleksowy charakter oferowanych tłumaczeń umów w ramach pakietu usług „okołotranslatorskich” (redakcja językowa, korekta, edycja graficzna).

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń