Tłumaczymy umowy, kontrakty, korespondencję handlową

tłumacz przysięgłyW związku z coraz większym zapotrzebowaniem na tłumaczenia umów z języka francuskiego i – odwrotnie – na język francuski, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. Adresujemy ją przede wszystkim do oddziałów międzynarodowych korporacji i koncernów, firm o zasięgu ogólnopolskim, lokalnych przedsiębiorstw oraz innych podmiotów, które nawiązują stałą lub okazjonalną współpracę biznesową z partnerami posługującymi się językiem francuskim.
Naszą ofertę kierujemy również do osób prywatnych, które dokonały transakcji lub zawarły umowę o pracę we Francji albo w innych państwach, w których używa się języka francuskiego – m.in. Belgii, Luksemburgu, Szwajcarii, czy też Kanadzie. Możemy Państwu zagwarantować, że z uwagą i należytą starannością opracujemy każdy przekład, który zostanie nam zlecony. Dbałość o szczegóły to wizytówka naszego biura tłumaczeń. Mamy świadomość, jak ogromne znaczenie mogą mieć poszczególne zapisy danej umowy – zarówno dla jednej, jak i drugiej strony.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa tłumaczeniowa firm

Oferowana przez nas obsługa translatorska w zakresie stosunków handlowych utrzymywanych przez Państwa Firmę ma w pełni kompleksowy charakter. Zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi w ramach konsultacji, narad i negocjacji. Wykonujemy również przekłady wszelkiego rodzaju formalno-prawnych dokumentów i pisemnych oświadczeń woli, w tym m.in.:Tłumaczenia umów język francuski

 • umów kupna, sprzedaży i najmu,
 • umów o pracę, zlecenia i o dzieło,
 • umów ubezpieczenia, pożyczki i kredytu,
 • pozostałych kontraktów, porozumień i transakcji.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Warto dodać, że obok tłumaczy, w naszym biurze zatrudnieni są poloniści, edytorzy, redaktorzy i korektorzy. Zespół wykwalifikowanych językoznawców zadba o warstwę językową wykonywanych dla Państwa tłumaczeń. Oferowana przez nasze biuro wszechstronna obsługa translatorska sprawia, że znacznemu skróceniu ulega czas realizacji zlecenia.

Przede wszystkim profesjonalizm!

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia się profesjonalnym podejściem do zleconych nam przekładów. Zatrudniamy najlepszych lingwistów, dzięki czemu możemy świadczyć usługi translatorskie na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że na każdym etapie naszej pracy będziemy dbać o dobrą opinię Państwa Firmy i działać w jej interesie. Na niekwestionowaną jakość oferowanych przez nas tłumaczeń umów składa się ponadto:

 • stała współpraca z zespołem doświadczonych specjalistów z zakresu prawa, ekonomii, międzynarodowego rynku pracy, stosunków gospodarczych i handlu globalnego,
 • konsultacje z ekspertami posiadającymi wiedzę o uwarunkowaniach systemu prawno-cywilnego Republiki Francuskiej i innych państw, w których językiem urzędowym jest język francuski,
 • możliwość uwierzytelnienia przekładu pieczęcią tłumacza przysięgłego wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości,
 • gwarancja bezpieczeństwa i zapewnienie pełnej poufności w ramach powierzanych nam danych wrażliwych zawartych w tłumaczonych umowach,
 • długoletnie doświadczenie w branży translatorskiej i szerokie grono zadowolonych Klientów.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia umów handlowych

Dla współwłaścicieli i partnerów spółek proponujemy francuskojęzyczne tłumaczenia dokumentów związanych z codzienną działalnością biznesową. Tłumaczymy umowy o współpracę, umowy poufności, umowy dzierżawy, umowy leasingu, umowy najmu, umowy pożyczki, umowy ubezpieczenia, umowy o przedstawicielstwo oraz wiele innych dokumentów prawnych i prawniczych.

tłumaczenia umów spółek

Tłumaczenia umów spółek

Specjalistyczny język prawny wymaga bardzo dobrej znajomości tej dziedziny, wielu lat doświadczenia oraz wiedzy o aktualnych przepisach, rozporządzeniach i ustawach mających wpływ na okresowe zmiany w kształcie umów spółek. Umowy Państwa spółek są tłumaczone w naszym biurze wyłącznie przez prawników, radców prawnych oraz osoby z doskonałą znajomością języka francuskiego.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia aneksów do umów

Oprócz przekładów nawet bardzo rozbudowanych, wielostronicowych i obszernych dokumentów prawnych zajmujemy się również tłumaczeniem wszelkich aneksów do Państwa umów. Jeśli zmieniły się w jakikolwiek sposób warunku umowy, którą podpisali Państwo z podwykonawcą, zleceniobiorcą, klientem bądź partnerem – chętnie dokonamy ich rzetelnego i terminowego tłumaczenia.

tłumaczenia dla transportu

Tłumaczenie umów transportowych

Dla firm działających w branży handlowej, logistycznej, transportowej, magazynowej, eksportowej lub importowej oferujemy specjalistyczne tłumaczenia umów przewozu, spedycji oraz przechowania i składu. Nasz dział prawny, dzięki swojemu doświadczeniu, zawsze dostarcza dla Państwa dokumenty przetłumaczone z najwyższą dbałością o każdy szczegół oraz niuans prawny.