Profesjonalne tłumaczenia umów z/na język niemiecki

Tłumaczenia umów język niemieckiW naszym biurze pracują wykwalifikowani germaniści, dla których tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych i zawiłych dokumentów z/na język niemiecki nie będzie stanowić żadnego problemu. Zawsze dbamy, aby tłumaczenia umów były bezbłędne i przetłumaczone zgodne z ich założeniami przywiązując przy tym szczególną wagę do każdego zdania, każdego słowa i każdej kropki. Mamy świadomość, że najdrobniejsze szczegóły pisemnych uzgodnień mogą mieć kolosalne znaczenie dla stron, które je zawierają. Z tego powodu oferujemy Państwu pełen profesjonalizm i gwarantujemy poufność w zakresie powierzonych nam informacji i dużą staranność w realizowaniu zleconych nam tłumaczeń.

Bogata oferta dla szerokiego grona Klientów

Zajmujemy się pisemnymi przekładami umów i innych dokumentów zawierających oświadczenia woli stron. Oferujemy również tłumaczenia ustne na etapie obustronnych ustaleń i prowadzenia negocjacji poprzedzających złożenie podpisów na stosownym piśmie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach:

  • umów o pracę na okres próbny, na czas określony, na czas nieokreślony, o dzieło i zlecenie,
  • umów kupna, sprzedaży, zamiany, najmu, dzierżawy i leasingu,
  • umów ubezpieczenia, przewozu, spedycji, przechowania i składu,
  • umów dostawy, kredytu, pożyczki, użyczenia i darowizny,
  • niewymienionych powyżej innych rodzajów kontraktów, układów, ugód, porozumień i transakcji.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język niemiecki

Do naszej bogatej oferty dołączamy możliwość wykonania przekładu przez tłumacza przysięgłego wpisanego na listę ministerialną i uwierzytelnienia dokumentu stosowną pieczęcią.

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język niemiecki od 34 PLN od 38 PLN od 70 PLN od 80 PLN

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.
*W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zamówionym tłumaczeniem.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia i korekta językowa umów

Warto również dodać, że nasze usługi mają w pełni kompleksowy charakter. Przejawia się to m.in. w opracowaniu redakcyjnym przekładów tworzonych w naszym biurze tłumaczeń. Gwarantujemy, że każdorazowo, zanim tekst trafi do Klienta, jest on weryfikowany nie tylko przez tłumaczy, ale również językoznawców – redaktorów, edytorów i korektorów. Zawsze dostosowujemy się do życzeń Klienta i staramy się możliwie najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby.
tłumaczenia umów spółek

Tłumaczenia umów spółek

Kompleksowo tłumaczymy również pełne treści umów ustanawiających spółki (w tym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością) zawierające informacje o formie umowy, o firmie i siedzibie spółki, o przedmiocie działalności spółki, o wysokości kapitału zakładowego, informacje o wspólnikach, ich wkładzie w spółkę oraz obowiązkach jak i wszelkie dodatkowe postanowienia.
tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia umów handlowych

Obsługujemy dla Państwa każdy aspekt tłumaczeń związanych z umowami handlowymi w języku niemieckim. Tłumaczymy takie dokumenty jak wyciągi z rejestru handlowego KRS, warunki współpracy z klientem, warunki ogólne zakupu oraz sprzedaży, warunki handlowe i warunki dostawy, warunki cenowe oraz umowy sprzedaży udziałów czy całego przedsiębiorstwa.
 
tłumaczenia dla transportu

Tłumaczenie umów przewozu, spedycji, przechowania i składu

Dla naszych klientów zainteresowanych tłumaczeniami umów spedycji i składu oferujemy kompleksowe przekłady dokumentów związanych z transportem oraz przewozem. Tłumaczymy umowy przechowania, składu oraz spedycji uwzględniające warunki, termin przechowania oraz należną kwotę za usługi. Wszystko z zachowaniem największej dbałości merytorycznej.
tłumaczenia umów język niemiecki

Tłumaczenia aneksów do umów i kontraktów

W zakresie języka niemieckiego tłumaczymy dla Państwa wszelkie zmiany dokonane w umowach poprzez aneksowanie, które wynikają z takich przypadków jak np. zmiany w ogólnych postanowieniach umowy, dodanie nowych postanowień czy uchylenie postanowień istniejących. Tłumaczenia wykonują zawsze specjaliści z odpowiednim przygotowaniem prawniczym i językowym.

Powierz tłumaczenia profesjonalistom i zyskaj gwarancję najwyższej jakości!

Tłumaczenia umów handlowych z / na język niemieckiNasz zespół tworzą profesjonalni tłumacze, wykwalifikowani bardzo często zarówno w zakresie lingwistycznym, jak i prawniczym. Dzięki temu zyskujecie Państwo gwarancję, że powierzone nam przekłady wykonane zostaną z poszanowaniem najwyższych standardów translatorskich i jednocześnie będą się cechować bezwzględną poprawnością pod względem formalno-prawnym. Warto dodać, że jakiekolwiek wątpliwości wynikłe na etapie tłumaczenia są przez nas konsultowane z ekspertami wyspecjalizowanymi w konkretnej gałęzi prawa, której dotyczy umowa (np. prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego).

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń