Tłumaczymy na język hiszpański/z języka hiszpańskiego świadectwa, zaświadczenia, potwierdzenia, dokumenty, umowy itp.

Nasze biuro tłumaczeń przygotowało dla Państwa ofertę tłumaczeń umów z zakresu języka hiszpańskiego. Wykonujemy zarówno tłumaczenia ustne (np. dwustronnych negocjacji, ustaleń, rozmów), jak i pisemne (np. kontraktów, zleceń, umów ubezpieczeniowych). W naszej pracy przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości wykonywanych przez nas tłumaczeń i w pełni profesjonalnego podejścia do potrzeb naszych Klientów.
tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione
  • Zgodnie z naszą polityką, tego rodzaju zlecenia powierzamy specjalistom z zakresu prawa. W razie potrzeb wątpliwe kwestie konsultujemy z ekspertami z dziedzin, których dotyczy przedmiot tłumaczonej przez nas umowy. Doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz szerokie grono współpracowników jest tym, co nas wyróżnia.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów?

Profesjonalizm to fundament i punkt odniesienia w działalności naszego biura tłumaczeń. W odpowiedzi na pytanie, dlaczego wykonanie tłumaczenia wszelkiego rodzaju umów, uzgodnień i kontraktów warto polecić profesjonalistom, wyliczyć można kilka argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem.

  1. Po pierwsze, wykwalifikowani tłumacze są gwarantem jakości i niekwestionowanej poprawności przekładów. Kluczową rolę w tego rodzaju zleceniach odgrywa ich wiedza z zakresu prawa i konkretnych dziedzin, których dotyczy umowa (np. stosunki gospodarcze, prawo pracy, handel, rynek nieruchomości, kredyty, ubezpieczenia, spedycja). Dodatkowym atutem jest fachowe przygotowanie naszych tłumaczy z zakresu uwarunkowań prawnych w zakresie zawierania umów w państwach hiszpańskojęzycznych.
  2. Po drugie, korzystając z usług naszego biura tłumaczeń, istnieje możliwość uwierzytelnienia przekładu stosowna pieczęcią. W takich przypadkach zlecenia wykonują dla Państwa pracujący w naszym zespole tłumacze przysięgli, którzy zostali wpisani na listę Ministerstwa Sprawiedliwości.
  3. Po trzecie, nasza oferta ma w pełni kompleksowy charakter. Oznacza to, że zlecone nam tłumaczenie przechodzi wieloetapowy proces – począwszy od przekładu opracowanego starannie przez profesjonalistów, poprzez ewentualne konsultacje i obligatoryjną weryfikację translatorską, a skończywszy na sprawdzeniu warstwy językowej tłumaczenia przez redaktorów i korektorów. Dzięki temu oszczędzacie Państwo czas i pieniądze.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Tłumaczenia umów i statutów spółek

Umowy ustanawiające spółki należą do dokumentów cechujących się stosunkowo wysokim skomplikowaniem oraz specyficzną terminologią. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że tłumaczenie kwestii związanych z przedmiotem spółki, jej kapitałem, odpowiedzialnością jej wspólników, ich zobowiązaniami oraz wkładem zostanie przygotowane należycie – prosimy o kontakt.
tłumaczenia dla transportu

Tłumaczenie umów przewozu, spedycji, przechowania i składu

W zakresie tłumaczeń z języka hiszpańskiego lub na język hiszpański wszystkim podmiotom gospodarczym posiadającym swoje relacje biznesowe z krajami, gdzie jest on językiem urzędowym, proponujemy rzetelne tłumaczenia takich specjalistycznych dokumentów jak umowy przewozu towarów handlowych, umowy spedycji produktów, ich przechowania oraz składowania.
tłumaczenia umów handlowych

Tłumaczenia umów handlowych

Umowy handlowe są jednymi z najpopularniejszych umów zawieranych między dwiema stronami, które postanawiają dojść do porozumienia w sprawie kupna lub sprzedaży towarów bądź wyrobów. W naszym biurze tłumaczymy umowy handlowe szczególnie zwracając uwagę na takie jej elementy jak przedmiot umowy, warunki sprzedaży, sposób wydania towaru oraz kwestie reklamacji.
tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia aneksów do umów

W ramach naszego działu prawnego, w którym doradzamy oraz tłumaczymy dokumenty sporządzone przez odpowiednie organy państwowe, instytucje bądź firmy prywatne, proponujemy Państwu tłumaczenia aneksów do umów. Aneksy do umów przekładają wyłącznie specjaliści z odpowiednim wykształceniem prawniczym i doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie.
 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Adresatem naszej oferty są zarówno międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, które podejmują handlową i biznesową współpracę z hiszpańskojęzycznymi partnerami. Podchodząc profesjonalnie do przyjmowanych przez nas zleceń i zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły tłumaczonych przez nas umów, dbamy o interes i pozytywny wizerunek Państwa Firmy. Dodatkowo, gwarantujemy poufność i tym samym pełne bezpieczeństwo. Tłumaczenia tego rodzaju kierujemy również do osób prywatnych podpisujących np. umowę o pracę w Hiszpanii, Argentynie, Chile i w wielu innych państwach, w których językiem urzędowym jest język hiszpański. Wykonujemy również tłumaczenia umów sprzedaży i kupna, np. używanych pojazdów, maszyn i urządzeń.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń