Specjalistyczne tłumaczenia pisemne z zakresu geodezji i kartografii

Oferujemy precyzyjne tłumaczenia z dziedziny geodezji i kartografii – również uwierzytelnione, jeśli takie są wymagane przez instytucje publiczne. Wiemy, że przekłady tego typu wymagają znajomości danej dziedziny, dlatego nad każdym z nich pracuje grono specjalistów.
Wybierz nasze tłumaczenia z zakresu geodezji i kartografii, a :

  •  będziesz zadowolony z ich wysokiej jakości;
  •  otrzymasz tłumaczenie na czas i z gwarancją poprawności;
  •  zrobimy wszystko, by współpraca z nami była satysfakcjonująca.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy dopracowane do szczegółu tłumaczenia z zakresu geodezji i kartografii. Jeśli zajdzie konieczność przedstawienia dokumentu w instytucji publicznej (np. w sądzie, prokuraturze, urzędzie), także te przysięgłe. W razie potrzeby uwierzytelniamy również tłumaczenia zwykłe – warunkiem jest ich prawdziwość i maksymalna zgodność treści z oryginałem. Tłumaczymy wszelką dokumentację geodezyjno-kartograficzną, na którą składają się wykonane na podstawie geodezyjnych pomiarów mapy (np. uzbrojenia terenu, urządzeniowo-rolne, urządzania lasu, planowania terenu i wiele innych).  Współpracujemy ze specjalistami, którzy znają pełne wyjątków reguły dotyczące tłumaczenia nazw geograficznych oraz terminów technicznych. Oferujemy również tłumaczenia z dziedziny geografii: prac naukowych i popularnonaukowych, opracowań i analiz. Na życzenie klienta dopasowujemy tekst stylistycznie tak, aby trafił do wybranej grupy docelowej – dokonujemy także jego lokalizacji.

Działamy wspólnie na Twoją korzyść

Tłumaczenia z zakresu geodezji i kartografii wymagają precyzji, a przede wszystkim znajomości terminów technicznych i geograficznych. Dzięki współpracy ze specjalistami z branży możemy zaoferować dopracowane do szczegółu, profesjonalne przekłady pisemne. Nad każdym z nich pracuje szereg znawców: zaczynając od wydobycia z oryginalnego dokumentu znaczenia słów, przez zastosowanie wymaganego, specjalistycznego słownictwa, po kilkukrotne sprawdzenie tłumaczenia przez osoby niezwiązane z procesem. Kilkuetapowy plan działania pozwala na uzyskanie tłumaczenia zbliżonego do ideału – bezbłędnego, dokładnego i rzetelnego. Będąca składową wielu doświadczeń praca w grupie pozwala na szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów z przekładem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Czy to tłumaczenie specjalistyczne czy ogólne, zwykłe czy uwierzytelnione, ustne czy pisemne – w każdym wypadku staramy się zaoferować naszym klientom najwyższą jakość przekładu. Przy stałej współpracy przewidzieliśmy dla nich dodatkowe korzyści: dostęp do systemu umożliwiającego szybkie przesyłanie plików do tłumaczenia, możliwość współpracy z wybranym tłumaczem, szybki kontakt, a także atrakcyjne rabaty na nasze usługi. Dokonamy bezpłatnej wyceny tłumaczenia każdego dokumentu – zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń