Sprawdź, dlaczego warto współpracować właśnie z nami

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami jakich udzieliły nam firmy, z którymi współpracujemy. Mamy nadzieję że zachęci to Państwa do skorzystania z naszych usług.

"Niniejszym potwierdzam, iż firma Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o. o. współpracowała z dr inż. Pawłem Ocłoniem z Instytutu Maszyn i Urządzeń Energetycznych Politechniki Krakowskiej w zakresie przekładu tekstu naukowego z języka polskiego na język angielski.

Tłumaczenie oraz korektę stylistyczną wykonano w pełni profesjonalnie, oferując atrakcyjne warunki cenowe. Wysoka jakość przekładu została potwierdzona zagraniczną publikacją.

Z przekonaniem polecam Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o. o. - rzetelną firmę świadczącą wysokiej jakości usługi translacyjne."

Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

- Dr inż. Paweł Ocłoń
Instytut Maszyn i Urządzeń Energetycznych
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

"Od stycznia 2015 roku pracownicy Zakładu Optoelektroniki i Sieci Teleinformatycznych znajdującego się w Instytucie Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Lubelskiej korzystają z usług Biura Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.

Manuskrypty tłumaczone przez Biuro Tłumaczeń 123 zostały przyjęte do publikacji m.in. na łamach uznanego czasopisma branżowego z zakresu optyki stosowanej (Applied Optics, 2013 Impact Factor: 1.649) należącego do tzw. OSA - The Optical Society of America (Washington, USA).

W naszej opinii na uwagę zasługuje zarówno usługa tłumaczenia wykonywana przez Biuro Tłumaczeń 123, jak również tzw. korekta native speakera. Umożliwia nam ona zapewnienie najwyższej jakości tłumaczonego materiału i dostosowanie tłumaczenia technicznego pod względem językowym do światowych wymogów.

Zlecając Biuru Tłumaczeń 123 mamy pewność, że do specyfiki naszych manuskryptów zostanie dobrany tłumacz specjalizujący się w danej dziedzinie. Świadczy o tym zarówno posiadany przez Biuro Tłumaczeń 123 Sp. Z o.o. certyfikat jakości ISO 9001 jak również przyjęte do druku artykuły naukowe, tłumaczone i korygowane przez native speakera Biura Tłumaczeń 123."

Politechnika Lubelska

- Dr hab. inż. Piotr Kisała prof. PL.
Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych
Zakład Optoelektroniki i Sieci Teleinformatycznych
Politechnika Lubelska