W naszym biurze tłumaczymy: prace licencjackie, magisterskie oraz doktorskie. Do najczęstszych języków, na które wykonujemy przekłady, należą: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski oraz włoski. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, ze tłumaczenie prac naukowych rządzi się swoimi prawami. Najważniejsze jest przede wszystkim fachowe i specyficzne słownictwo. Szczególnie jest to istotne w przypadku prac, które mają charakter techniczny. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek pomyłki.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

W naszym biurze pracują tylko profesjonalni tłumacze. Jeżeli powierzą nam Państwo swoją pracę dyplomową, gwarantujemy, że wszystko zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Będą Państwo mieli także pewność, że praca nie zostanie zmieniona pod kątem merytorycznym i zostaną dopilnowane wszystkie szczegóły. Poszczególne prace konsultujemy ze specjalistami z danych dziedzin nauki. Należą do nich m.in.: medycyna, prawo, biologia, filozofia, językoznawstwo, ekonomia, fizyka i politologia.

Tłumaczenia prac licencjackich stają się aktualnie bardzo popularne. Coraz więcej studentów chce kontynuować swoją edukację za granicą. Wtedy to przetłumaczenie swojej pracy licencjackiej staje się koniecznością.

W przypadku tłumaczeń prac magisterskich bardzo istotne jest, aby wszystko zostało wykonane bezbłędnie. Praca magisterska w języku obcym ma pomóc w dostaniu się na studia doktoranckie za granicą. Aktualnie niezbędne jest natomiast przetłumaczenie abstraktu pracy magisterskiej na język angielski, które wymagane jest na większości polskich uczelni. W tym wypadku fragment ten ma być wizytówką całej pracy i nie warto ryzykować pojawienia się w nim jakichkolwiek błędów. Dlatego najlepiej zlecić tłumaczenie profesjonalistom.

Do najbardziej wymagających tłumaczeń można zaliczyć prace doktorskie. Dzisiaj, aby rozpocząć światową karierę naukową, konieczne jest, aby praca doktorska była przetłumaczona przynajmniej na jeden język obcy.

Państwa pracą dyplomową zajmą się fachowcy, którzy na co dzień zajmują się tłumaczeniami specjalistycznymi. Dlatego też przekład pracy dyplomowej nie stanowi dla nas problemu. Zadbamy o to, aby wyeliminować wszelkie błędy oraz o to, aby pracy była poprawna i spójna pod względem merytorycznym. Mamy doświadczenie w tłumaczeniach prac dyplomowych, dlatego bez obaw mogą Państwo powierzyć nam swoją karierę naukową.

Mają Państwo także możliwość przesłania do nas fragmentu swojej pracy drogą internetową, a my bezpłatnie wycenimy całość tłumaczenia. Na wszelkie pytanie odpowiedzą z kolei nasi konsultanci. Gwarantujemy, że wszystko odbędzie się bezproblemowo i w jak najkrótszym czasie.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę