Czy wykonują Państwo tłumaczenia przysięgłe?

Tak, wykonujemy przekłady uwierzytelnione, zwane również przysięgłymi. Robione są one przez tłumaczy wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Czy mogę liczyć na rabat?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zważywszy na język, rodzaj, objętość czy oczekiwany czas realizacji zlecenia, otrzymują Państwo odpowiedni rabat.

Czy wykonują Państwo tłumaczenia książek?

Tak, zajmujemy się przekładami wszelkiego rodzaju tekstów, w tym literackich, poezji, prozy, sztuk teatralnych, recenzji.

Czy muszę przyjść do biura, żeby dowiedzieć się ile będzie kosztowało tłumaczenie?

Nie, wizyta w biurze nie jest konieczna. Wystarczy przesłać tekst do wyceny drogą mailową – zgodnie z instrukcją znajdującą się tutaj

Moja firma ma do tłumaczenia dokumentację techniczną, wysoce specjalistyczną. Czy zajmują się Państwo takimi tłumaczeniami?

Tak, wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne, szczególnie techniczne. Przekładamy wszelkiego rodzaju karty produktów, certyfikaty zgodności z normami, patenty, deklaracje itp.

Chcę, aby moje tłumaczenie zostało wykonane przez native speakera. Czy jest taka możliwość?

Tak, znaczna część tłumaczy, z którymi współpracujemy to native speakerzy danego języka. Jeśli natomiast przekład zostanie wykonany przez Polaka, dodatkowo może zostać skorygowany przez native’a.

Mam gotowe tłumaczenie, ale chciałbym zrobić z niego tłumaczenie przysięgłe. Czy jest taka możliwość?

Niestety nie, nie poświadczamy przekładów, ale zachęcamy do zamówienia tłumaczenia uwierzytelnionego. Będą mieli Państwo pewność, że jest ono wykonane w pełni profesjonalnie.

Moja firma ma do tłumaczenia stronę internetową, a ponadto co miesiąc mamy kilka stron tłumaczenia. Czy moglibyśmy nawiązać z Państwem współpracę?

Oczywiście, współpracujemy w ten sposób z wieloma firmami. Mogą Państwo liczyć na atrakcyjne stawki oraz korzystne sposoby rozliczania zlecanych tłumaczeń.

Potrzebuję tłumaczenia ekspresowego – czy mogę się do Państwa zwrócić?

Tak, jednym z trybów, w którym wykonujemy tłumaczenia jest tryb ekspresowy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem umieszczonym na naszej stronie.

Czy ceny podane w cenniku są stawkami netto czy brutto?

Wszystkie podane na naszej stronie ceny są stawkami netto za jedną stronę rozliczeniową, zawierającą 1500 lub 1125 (w przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych) znaków ze spacjami. Do podanej kwoty należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%VAT.

Chcę zlecić tłumaczenie strony internetowej – czy mogą Państwo również umieścić na niej gotowy przekład?

Tak, możemy zaproponować również implementację tekstu na stronie internetowej. W razie zainteresowania taką usługą otrzymają Państwo również jej wycenę.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę