W tym artykule dowiesz się:

Doświadczenie

Dzięki wczesnemu nawiązaniu współpracy z naszym biurem zyskują Państwo dostęp do bazy doświadczonych tłumaczy. Oferujemy fachową obsługę począwszy od rozplanowania prac tłumaczeniowych nad projektem, po tłumaczenia, lokalizację, redakcję i weryfikację merytoryczną tekstów. Pomożemy Państwu uniknąć najczęściej popełnianych błędów, stworzyć strategię internacjonalizacji, a nawet zaadaptować reklamę telewizyjną lub cyfrowe materiały marketingowe na zagraniczne rynki.

Zasoby

Nasze biuro tłumaczeń to zespół doświadczonych lingwistów. Dzięki temu doskonale rozumieją język branżowy, konkurencję oraz rynek pozwalając Państwu odetchnąć i być pewnym, że wykonane przez nich tłumaczenia są najwyższej jakości.

Narzędzia

Nasze biuro tłumaczeń posiada dostęp do szerokiej gamy narzędzi używanych przy tłumaczeniach. W przypadku stałej współpracy pierwszym krokiem przy jest rozpoczęcie tworzenia pamięci tłumaczeniowej. Używając pamięci, każdy nowy projekt jest weryfikowany pod względem ewentualnie występujących powtórzeń, a uprzednio przetłumaczone treści są używane ponownie. To nie tylko pomaga redukować koszty, ale również pomaga utrzymać spójność językową. Dodatkowo pamięci tłumaczeniowe wymagają ciągłego zarządzania i nadzoru, aby zapewnić ich efektywne działanie.

Spójność

Używanie listy terminologii dla każdego języka, stworzenie słowiczków i jasne określenie stylu i tonu języka są kluczowe dla zapewnienia spójności językowej we wszystkich wielojęzycznych dokumentach.

Efektywność

Współpraca z nami gwarantuje najwyższą jakość i szybszy czas realizacji zamówienia. Ponieważ technologie w tłumaczeniach podlegają ciągłemu rozwojowi na bieżąco aktualizujemy wiedzę i doskonalimy procesy tak, aby dodatkowo zmniejszyć czas i koszty realizacji tłumaczeń.
Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego dostawcy usług tłumaczeniowych, czy też przygotowują się do ekspansji na nowe rynki, z chęcią niezobowiązująco z Państwem porozmawiamy. Bez względu na Państwa wymogi, zarówno te mniejsze jak i większe, jesteśmy pewni że możemy Państwu pomóc.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Dodaj komentarz