Profesjonalne tłumaczenia tekstów medycznych język włoski

tłumaczenia włoskiProponujemy wysokiej jakości przekłady medyczne w wielu kombinacjach językowych z udziałem języka włoskiego. Tego rodzaju zlecenia wykonują dyplomowani tłumacze i najwyższej klasy specjaliści. W naszej pracy wielokrotnie konsultujemy się dodatkowo z praktykującymi lekarzami z polski i zagranicy – wszystko po to, aby móc dostarczyć naszym Klientom w pełni poprawne i rzetelne tłumaczenia. Nie stanowi dla nas żadnych ograniczeń ani forma przekładów, ani ich tematyka. Zajmujemy się bowiem zarówno tłumaczeniami pisemnymi wielorakich materiałów z różnych dziedzin medycyny, jak również przekładami ustnymi – w trakcie sympozjów, konferencji i międzynarodowych konsultacji. Wszystkich naszych Zleceniodawców i Partnerów zapewniamy o bezpieczeństwie i pełnej poufności.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Jakie dokumenty tłumaczymy?

Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne język włoski

 • teki osobistej dokumentacji medycznej pacjenta
 • opisy schorzeń i historie chorób
 • wyniki badań i testów diagnostycznych
 • rozpoznania, diagnozy, skierowania i zalecenia
 • opisy wykonanych zabiegów i przeprowadzonych operacji
 • korespondencje w ramach konsultacji z lekarzami
 • poradniki z zakresu poszczególnych dziedzin medycyny
 • rozprawy i monografie naukowe
 • wnioski o granty na badania laboratoryjne i kliniczne
 • podręczniki i skrypty studenckie
 • instrukcje obsługi aparatury leczniczej
 • certyfikaty techniczne sprzętu medycznego
 • raporty pokontrolne poradni i oddziałów szpitalnych

Wybrane specjalizacje w obszarze tłumaczeń tekstów medycznych

tłumaczenia Okulistyka

Okulistyka

W sekcji przekładów włoskojęzycznych naszego biura tłumaczeń pracują specjaliści z zakresu okulistyki. Dla Klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych wykonują oni profesjonalne przekłady wszelkiego rodzaju materiałów, w tym wyników badań ostrości wzroku, jaskry, zaćmy, zeza i wielu innych.

tłumaczenia stomatologia

Stomatologia

Oferujemy wysokiej jakości przekłady medyczne z zakresu stomatologii w licznych kombinacjach językowych z udziałem języka włoskiego. Proponujemy zarówno tłumaczenia ustne, jak również pisemne w obrębie wszelkiego rodzaju materiałów związanych z protetyką, ortodoncją, implantologią i leczeniem kanałowym.

 
tłumaczenia dermatologia

Dermatologia

W obrębie tłumaczeń włoskojęzycznych wykonujemy również specjalistyczne przekłady z zakresu dermatologii. Dla naszych doświadczonych i ambitnych ekspertów nie stanowi żadnego problemu przełożenie dokumentacji medycznej z poradni dermatologicznych, wyników badań histopatologicznych i dermatoskopii.

tłumaczenia Neurologia

Neurologia

W naszym biurze zatrudniamy tłumaczy języka włoskiego posiadających stosowne wykształcenie z zakresu neurologii. Dzięki temu oferujemy przekłady pisemne i ustne dotyczące metod leczenia schorzeń obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Tłumaczymy m.in. wyniki badań tomografii i rezonansu magnetycznego.

Włoski rynek medyczny

Włochy, z populacją blisko 60 milionów osób, posiadają czwarty największy rynek sprzętu medycznego w Europie. Jego szacowana wartość w 2012r wyniosła 8,4 miliarda dolarów. Obrót w niemałym przemyśle produkcji medycznej przyniósł w 2011r dochód o wartości 5,6 miliarda dolarów, z czego ponad połowa jest przeznaczona na eksport.

Uniwersalny system opieki zdrowotnej we Włoszech zajmuje 2 i 3 miejsce na liście najlepszych systemów ochrony zdrowia na świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat tłumaczenia tekstu lub dokumentu z/na język włoski kliknij tutaj

Usługi tłumaczeniowe – medycyna i farmacjaProfesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania