Spośród firm świadczących usługi tumaczeniowe jesteśmy jedyną, która posiada dział wysoko wykwalifikowanych tłumaczy wyspecjalizowanych wyłącznie w przekładach tekstów marketingowych i reklamowych dla firm z branży medycznej i farmaceutycznej. Nasi specjaliści współpracują z działem marketingu koncernów farmaceutycznych i reprezentującymi je agencjami. Przez cały czas monitorują oni dynamicznie zmieniające się wymogi tego rynku; to właśnie zdolność do błyskawicznego przedstawiania rozwiązań i odpowiedzi na pytania naszych Klientów wpłynęła na decyzję o wyborze naszego biura tłumaczeń.

Ten zespół nadzwyczaj szybko dzieli się wiedzą, którą zdobywa podczas pracy nad wieloma projektami. Wiedza ta, która wspomaga współpracę pomiędzy klientem i wykonawcą zlecenia, jest kluczowa w przypadku pracy w dziedzinie międzynarodowego marketingu w służbie zdrowia.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Nasz zespół oferuje szeroki zakres tłumaczeń i konsultacji w zakresie kultury obszaru danego języka dla ponad 40 języków. Niezależnie od rodzaju twojego zlecenia – adaptacji danego pomysłu tak, by był odpowiedni dla obcego rynku, dopasowania narzędzia badawczego dla nieanglojęzycznej grupy, zapewnienia tłumacza na sympozjum lub przetłumaczenia broszury dla pacjenta – oferujemy najwyższą jakość pomocy językowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Sprawdź również:

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę