Tłumaczenia tekstów z dziedziny okulistyki

Wykonujemy tłumaczenia medyczne tekstów o tematyce okulistycznej. Jest to nauka, która na przestrzeni ostatnich 20 lat poczyniła ogromne postępy w leczeniu chorób oczu i w technikach operacyjnych. W związku z tymi zależnościami nasze biuro dostaje coraz więcej próśb o tłumaczenie sprawozdań z badań pacjentów, książeczek zdrowia pacjentów, kart szczepień, recept, kart szpitalnych, diagnoz lekarskich, konsultacji lekarskich, a także różnorodnych tematycznie artykułów naukowych. Zawsze dobieramy tłumacza, który poza perfekcyjną znajomością danego języka jest także wykształcony w obrębie okulistyki.

Rzetelne przekłady wykonywane przez specjalistów z zakresu okulistyki

Zatrudnienie kompetentnych tłumaczy i specjalistów pozwala nam bowiem na przyjmowanie zleceń tłumaczeniowych dotyczących neurookulistyki, onkologii okulistycznej, chorób rogówki, jaskry, zaćmy, strabologii, alergologii okulistycznej i wielu innych obszarów oftamologii. Mając świadomość, że tego rodzaju przekłady są zazwyczaj bardzo skomplikowane i cechują się wysokospecjalistycznym słownictwem, zapewniamy naszych Klientów, że za każdym razem realizujemy ich zlecenia z wielką starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Powierzając profesjonalistom swoje przekłady, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa, wysokiej jakości i stuprocentowej poprawności.

Tłumaczymy nie tylko dokumentację medyczną

Zajmujemy się w pełni profesjonalnymi przekładami wszelkiego rodzaju materiałów związanych z okulistyką. Tłumaczymy nie tylko dokumentację medyczną pacjentów poradni leczenia chorób i wad wzroku, ale także poradniki medyczne, raporty badań klinicznych i certyfikaty techniczne sprzętu okulistycznego.

Wykwalifikowani tłumacze gwarantem jakości

Wychodzimy z założenia, że najwyższą jakość usług możemy zapewnić zatrudniając tylko najlepiej wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny okulistyki. Taki model polityki kadrowej doceniło wielu naszych zadowolonych Partnerów. Dołącz do nich już dziś.

Usługi tłumaczeniowe – medycyna i farmacjaProfesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń