Profesjonalna obsługa tłumaczeniowa w zakresie stomatologii

tłumaczenia stomatologia Na lekarzach wszystkich specjalizacji, w tym również w zakresie stomatologii, spoczywa obowiązek prowadzenia, zgodnej z wszelkimi rozporządzeniami, dokumentacji medycznej w tym tej w wersji elektronicznej. W tłumaczeniach, które oferujemy swoim klientom, trzymamy się wszelkich standardów z tym związanych. Zajmujemy się przekładami medycznych baz danych, systemów rejestru usług medycznych, statystyk w ochronie zdrowia, systemów monitorowania zagrożeń oraz wielu innych. Nasi specjaliści doskonale znają regulacje prawne dotyczące wykorzystywania danych osobowych oraz obligują się do ich respektowania. Tłumaczymy wewnętrzną dokumentację medyczną na potrzeby danego podmiotu oraz informacje istotne z punktu widzenia pacjenta czyli tzw. dokumentację zewnętrzną.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Współpracujemy z lekarzami z odpowiednim przygotowaniem lingwistycznym oraz  tłumaczami ze specjalizacją tłumaczeniową w zakresie słownictwa medycznego. Proponujemy Państwu profesjonale przekłady dokumentacji medycznej, tekstów naukowych, dokumentacji badań klinicznych, dokumentów rejestracyjnych leków, instrukcji obsługi urządzeń i aparatury medycznej.

tłumaczenia specjalistyczne farmacja

Tłumaczenia farmaceutyczne

Zajmujemy się również tłumaczeniami specjalistycznymi w tym tłumaczeniami dla branży farmaceutycznej. Świadczymy usługi dla firm farmaceutycznych tłumacząc dla nich wszelkiego rodzaju etykiety leków, ulotki informacyjne dla pacjentów, dokumentację biznesową, wyniki badań klinicznych, sprawozdania ekspertów, raporty oraz materiały szkoleniowe czy reklamowe.

 

Tłumaczenia zgodne z normami prawnymi

W naszym biurze tłumaczeń zawsze oferujemy tłumaczenia zgodne z aktualnym stanem prawnym. Nasi specjaliści są doskonale zorientowani w kwestii najnowszych ustaw, rozporządzeń oraz regulacji prawnych. Prowadzona przez Twoją jednostkę dokumentacja będzie spełniała te wymogi niezależnie od języka, na jaki zostanie przetłumaczona.

Tłumaczenia publikacji naukowych

Współpracując ze specjalistami z dziedziny nauk medycznych, w tym również z zakresu stomatologii, niejednokrotnie zajmujemy się przekładami tekstów publikowanych zarówno w prasie krajowej jak i zagranicznej. Realizujemy również przekłady obszerniejszych tekstów jak np. opracowania, książki, rezultaty wieloletnich badań naukowych.

5/5 - (na podstawie 6 ocen)