Profesjonalne tłumaczenia przez internet – szybko i terminowo!

Zlecenie tłumaczenia przez internet jest bardzo proste i trwa zaledwie kilka minut. Dzięki sprawnej realizacji możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ekspresowa realizacja zleceń

Każdy klient ma możliwość zlecić nam wykonanie tłumaczenia w jednym z kilku trybów terminowych, wybierając najbardziej odpowiedni, czyli zgodny z warunkami czasowymi i finansowymi, gdyż każda z opcji wykonania zlecenia ma z góry określoną cenę. Tłumaczenia realizujemy na czas oferując konkurencyjne ceny a przede wszystkim wysoką jakość przekładu. Cenimy Państwa czas – odpowiadamy błyskawicznie!

Zeskanuj i przygotuj pliki

Prześlij je poprzez formularz wyceny lub pocztą email

Poczekaj na wycenę i ustalenie terminu

Zaakceptuj warunki

Jakość tłumaczeń

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych Klientów szczególnie ważna jest jakość – w związku z tym Państwa teksty do tłumaczenia trafiają na biurka tylko sprawdzonych tłumaczy, zawodowo wykonujących swoją pracę. Na bieżąco analizujemy sytuację rynku tłumaczeniowego, podnosimy kompetencje naszych pracowników, poszerzamy ciągle ilość tłumaczonych języków, współpracujemy z innymi biurami tłumaczeń o podobnym profilu oraz wykonujemy zlecenia specjalne i ekspresowe.

Płatność za tłumaczenie

Płatność za tłumaczenie dokonywana jest na podstawie faktury pro forma. Dostępnymi formami płatności za tłumaczenie są przelewy bankowe i płatność kartą płatniczą. Realizacja tłumaczenia rozpocznie się w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie. Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania płatności.

Poufność

Nasi pracownicy działają zgodnie z zasadą poufności danych, wszystkie zlecenia przez nas wykonywane obejmujemy tajemnicą zawodową. Nasi klienci zawsze otrzymują gwarancję jakości, terminowości wykonania oraz zapewnienie o lojalności względem nich, co sprzyja bardzo dobrze układającej się współpracy już od momentu podjęcia decyzji klienta o skierowaniu swoich potrzeb do naszego biura.

Dostawa tłumaczenia

W przypadku tłumaczeń zwykłych przetłumaczony zostanie wysyłany na podany w zamówieniu adres e-mail. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych) gotowe tłumaczenie może być odebrane w naszym biurze lub można otrzymać je listownie od kuriera lub przedstawiciela Poczty Polskiej.
Jak w takim razie można przetłumaczyć tekst drogą internetową?

Przede wszystkim należy zapoznać się z możliwymi sposobami dostarczenia dokumentu do przetłumaczenia, które akceptuje nasze biuro tłumaczeń.

  • Tekst do tłumaczenia można przesłać e-mailem lub drogą internetową (wypełniając formularz wyceny tłumaczenia). Wycena tłumaczenia dokonywana jest z tekstu oryginalnego (źródłowego) – przed przystąpieniem do realizacji zamówienia podajemy Państwu całkowity koszt usługi.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Dodaj komentarz