Obsługa tłumaczeniowa firm, uczelni i instytucji związanych z ochroną zdrowia

Przedstawiamy Państwu ofertę specjalistycznych przekładów branżowych z zakresu służby zdrowia. Zgodnie z polityką naszego biura tłumaczeń, wykonują je najwyższej klasy profesjonaliści wykwalifikowani zarówno pod kątem lingwistycznym, jak i medycznym. Zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie przełożenie fachowej nomenklatury, w tym nazw chorób i medykamentów. W naszej pracy uwzględniamy również międzynarodowe normy dotyczące języka medycznego. Jak pokazało wieloletnie doświadczenie, zastosowanie takiego modelowego rozwiązania przynosi obustronne, wymierne korzyści. Nawiązanie współpracy ze specjalistami pozwala nam bowiem świadczyć usługi cechujące się niekwestionowaną poprawnością i wysoką jakością. Nasi Klienci zyskują natomiast nie tylko gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi translatorskiej, ale przede wszystkim satysfakcję i zadowolenie.

Tłumaczeniowa dedykowane profesjonalistom sektora służby zdrowia

Tłumaczenia dla służby zdrowia to oferta skierowana do szerokiego grona Klientów. Zachęcamy do skorzystania z niej wszelkie podmioty, które realizują swoją działalność w obszarze opieki zdrowotnej. W ramach usług translatorskich współpracujemy m.in. z następującymi placówkami i instytucjami:

  • klinikami oraz szpitalami ogólnymi i specjalistycznymi,
  • mundurowymi placówkami opieki zdrowotnej,
  • przychodniami, poradniami i lecznicami,
  • publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej,
  • stacjami pogotowia ratunkowego,
  • ośrodkami rehabilitacyjnymi.

Naszą ofertę kierujemy również do instytucji samorządów zawodów medycznych (np. Naczelnej Izby Lekarskiej, Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, Naczelnej Izby Aptekarskiej) oraz organów kontroli i nadzoru (np. Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Państwowej Inspekcji Farmaceutycznej, Rzecznika Praw Pacjenta).

Co wchodzi w zakres tłumaczeń dla służby zdrowia?

Tłumaczymy dla Państwa wszelkiego rodzaju materiały dotyczące bezpośrednio lub pośrednio służby zdrowia. Wykwalifikowani pracownicy naszego biura tłumaczeń zapewniają profesjonalną obsługę translatorską dokumentacji medycznej – zarówno wewnętrznej, jak i przede wszystkim zewnętrznej. Służymy pomocą w tłumaczeniu korespondencji i różnorakich pism wymienianych z zagranicznymi partnerami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przekłady:

  • opisów odkryć naukowych z zakresu medycyny,
  • wyników innowacyjnych badań i diagnoz lekarskich,
  • ulotek i opisów testowanych leków i medykamentów,
  • pakietów dokumentacji medycznej pacjentów.

Kompleksowa obsługa z zakresu służby zdrowia

Atutem naszego biura tłumaczeń jest elastyczność. Każdorazowo dostosowujemy nasze działania do aktualnych potrzeb naszych Klientów. W tym celu, obok przekładów pisemnych, oferujemy również tłumaczenia ustne. Zapewniamy obsługę translatorską branżowych szkoleń oraz międzynarodowych konferencji, sympozjów i konsultacji. Dodatkowo, ze względu na specyfikę tłumaczeń medycznych rekomendujemy skorzystanie z opcji wykonania przekładu przez tłumacza przysięgłego i uwierzytelnienia tekstu stosowną pieczęcią.

Usługi tłumaczeniowe – medycyna i farmacjaProfesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę