Wymagające uwierzytelnienia, tłumaczenia dokumentacji medycznej

tłumacz przysięgłyOferujemy wysokiej klasy przekłady w sprawach najwyższej wagi – dokumentów medycznych, wymagających tłumaczenia przysięgłego. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z nich mogą zmienić czyjeś życie, dlatego procesu tłumaczenia dokonujemy z najwyższą skrupulatnością.
Jeśli powierzysz nam wykonanie medycznych tłumaczeń przysięgłych:

  • masz pewność, że będą dopracowane do szczegółu;
  • otrzymasz przetłumaczone zgodnie z technicznymi wymaganiami i z zastosowaniem specjalistycznego słownictwa dokumenty;
  • gwarantujemy jak najlepsze warunki współpracy.
Na pierwszym miejscu – profesjonalizm

Zgadzamy się z tym, iż w przypadku dokumentów medycznych liczy się każde słowo. Nie pozwalamy na błędy, gdyż wiemy, że niedokładne tłumaczenie może działać na niekorzyść klienta, zwłaszcza jeśli chodzi o wyniki badań czy karty leczenia. Wybierając nasze tłumaczenia przysięgłe, masz pewność, iż będą wykonane ze skrupulatnością i maksymalną szczegółowością. Dodatkowo wszystkie przechodzą przez bezstronną korektę – dzięki temu możemy zagwarantować ich poprawność.

Wszechstronna praca nad tekstem to nasza specjalność!

Potrzebujesz profesjonalnie przetłumaczonych dokumentów, których wymagają zagraniczne ośrodki lecznicze i kliniki? Współpraca z szerokim gronem specjalistów z różnych branż pozwala nam na kompleksowe opracowanie każdego tekstu, rozpoczynając od tłumaczenia znaczeń, poprzez zastosowanie słownictwa medycznego wymaganego w danym kraju, po dodatkową weryfikację oraz dopracowanie stylistyczne. Zlecając wykonanie przekładu naszemu biuru tłumaczeń, możesz być spokojny o jakość produktu końcowego. Dzięki temu, że na tłumaczenie przysięgłe dokumentu składa się praca kilku osób, jest ono „doszlifowane” pod każdym względem. Wspólna praca specjalistów procentuje zwłaszcza w przypadku, gdy w jednym tekście znajdują się terminy charakterystyczne dla wielu branż – oferujemy profesjonalne tłumaczenia również tego typu dokumentów.

Szeroki zakres usług tylko w biurze tłumaczeń

Oferujemy wysokiej klasy tłumaczenia przysięgłe dokumentów medycznych, m.in.: zwolnień i wypisów ze szpitala, dokumentacji ubezpieczeniowej, kart leczenia pacjenta, wyników badań, prac naukowych, a także wielu innych. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w tłumaczeniu różnorodnych dokumentów, stąd wiedzą, jak poradzić sobie z problematycznymi kwestiami.

Korzyści płynące ze współpracy

Jeśli będziesz zadowolony z jakości naszych usług, zapraszamy do współpracy długoterminowej! Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne udogodnienia, tj. rabaty na usługi tłumaczenia pisemnego oraz ustnego; dostęp do systemu, umożliwiającego wygodne przesyłanie plików do tłumaczenia oraz możliwość współpracy z wybranym tłumaczem. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe różnorodnych dokumentów w wielu kombinacjach językowych.

Dołożymy wszelkich starań, byś bez przeszkód mógł porozumieć się z całym światem!

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę