KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TŁUMACZENIOWA DLA PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO

Wieloletnie doświadczenie

Tłumaczeniami dla branży kosmetycznej zajmujemy się od wielu lat. Pozwoliło nam to zdobyć duże doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu nasze usługi plasują się na najwyższym poziomie. Posiadamy stałych klientów, którzy, zadowoleni z naszej pracy, regularnie zlecają nam kolejne projekty. Dołącz do tej grupy i nie martw się więcej o jakość tłumaczeń twoich tekstów.

Native speakerzy

Przewagą naszego biura tłumaczeń nad firmami konkurencyjnymi są bez wątpienia pracownicy, będący native speakerami z wykształceniem lingwistycznym i praktyką w wielojęzycznych przekładach. Sprawia to, że jesteśmy międzynarodowym zespołem specjalistów, który zawsze tak dostosowuje swój skład, by Twoje zlecenie zrealizowane było profesjonalnie.

 
 

Etyka

Branża kosmetyczna, farmaceutyczna czy medyczna musi wykazywać się przejrzystością swoich działań, dlatego elementem, na który należy zwracać szczególną uwagę podczas tłumaczeń, jest etyka. Nie możemy pozostawić żadnych wątpliwości co do zasad udziału w badaniu naukowym, składu chemicznego produktów czy wskazań dotyczących stosowania bądź dawkowania danego leku. Podpisując z nami umowę masz pewność, że i pod tym kątem teksty będą bezbłędne.

Szybkość realizacji

Zoptymalizowaliśmy prace nad mniejszymi i większymi projektami tłumaczeniowymi w takim stopniu, iż nie marnujemy ani minuty, zarówno Twojego, jak i naszego cennego czasu. Wiemy, że czas to pieniądz i że nie lubisz go marnotrawić, dlatego tłumaczenia realizujemy szybko i sprawnie, w czym pomaga nam przede wszystkim wyspecjalizowany zespół ekspertów oraz nowoczesne zaplecze technologiczne, najnowsze oprogramowanie i sprzęt.

 

ROZWIĄZANIA IDEALNIE DOSTOSOWANE DO FIRM Z BRANŻY KOSMETYCZNEJ I FARMACEUTYCZNEJ

Tłumaczenia chemiczne

Nie wystarczy być bardzo dobrym tłumaczem, by umiejętnie i poprawnie tłumaczyć teksty z dziedzin chemicznych. Prócz wiedzy lingwistycznej i idealnej znajomości języka obcego, osoba tłumacząca równocześnie musi posiadać przygotowanie specjalistyczne, tak by zapewnić perfekcyjny przekład. Powierzając nam teksty związane z tą wąską dziedziną masz pewność, że wiemy, o czym mówimy i piszemy, nie narażając Ciebie na pomyłkę, która mogłaby by mieć negatywne skutki.

Biotechnologia

Wysoko wyspecjalizowane słownictwo biotechnologiczne wymaga odpowiedniej wiedzy merytorycznej. Podobnie jak w przypadku tłumaczeń chemicznych i tutaj konieczna jest współpraca ze specjalistami, którzy znają ten sektor rynku. Dlatego tłumacze z naszego biura są starannie dobierani do poszczególnych projektów tak, by ich wiedza była nieustannie weryfikowana, co sprawia, że otrzymujesz teksty naukowe gotowe do publikacji w wybranym przez siebie języku.

Farmacja

Przemysł farmaceutyczny to nie tylko zakrojone na szeroką skalę badania, ich wyniki, analizy czy raporty i podsumowania, ale również sprzedaż detaliczna klientowi, który jako zwyczajna osoba fizyczna odwiedza aptekę w celu nabycia danego preparatu. Dlatego przekaz zawarty w Twoich materiałach na temat leków i środków chemicznych musi być jasny zarówno dla wielkich korporacji, jak i dla pojedynczego człowieka, który korzysta z ulotki i informacji w niej zawartych. Jasność i przejrzystość informacji sprawia, że i Ty jesteś wiarygodny.

 
 

Biologia

Wychodząc na przeciw potrzebom branży kosmetycznej opracowaliśmy liczne materiały z dziedziny nauk biologicznych, które stanowią bieżące wsparcie podczas realizowanych przez nas przekładów. Nasze zasoby nieustannie aktualizujemy oraz każdorazowo dostosowujemy do specyfiki firmy, z którą zaczynamy współpracę.

Tłumaczenia ulotek informacyjnych

Skład preparatów produkowanych przez Twoje przedsiębiorstwo powinien być jawny i zrozumiały dla każdej osoby, która je nabędzie. Oznacza to, że tłumacz, który zajmuje się daną ulotką informacyjną, by sprostać temu zadaniu, musi posiadać doświadczenie również w dziedzinie chemii, medycyny czy biologii. Posiadamy ogromną wiedzę w tej dziedzinie, która umożliwia nam realizowanie Twoich zleceń.

Dermatologia

Jeśli Twoja firma posiada w swojej ofercie preparaty oraz kosmetyki dermatologiczne, bez wątpienia trafiłeś pod właściwy adres. Współpracujemy z lekarzami medycyny oraz dermatologami, dzięki którym nasze tłumaczenia są zgodne z najnowszymi wynikami badań oraz obowiązującymi w różnych krajach uregulowaniami. Przekłady publikacji czy literatury z tej dziedziny nauk medycznych spotkały się z uznaniem specjalistów na całym świecie.

  

Badania laboratoryjne

Zachęcamy do rozmowy z naszymi konsultantami na temat tłumaczeń na potrzeby medyczno-analitycznych badań przeprowadzanych w warunkach laboratoryjnych. Posiadając wsparcie pracowników specjalizujących się w zagadnieniach technicznych oraz naukowych, jesteśmy w stanie profesjonalnie podejść do tej tematyki, dzięki czemu Twoje testy i analizy będą zgodne z wszelkimi międzynarodowymi normami.

Badania kliniczne

Istnieje niezliczona ilość rozporządzeń oraz ustaw regulujących badania kliniczne. Jeśli Twoja firma je przeprowadza bądź Twoje produkty są im poddawane, musisz liczyć się z dużą odpowiedzialnością zarówno za ich prawidłowy i zgodny z prawem przebieg, jak również za lingwistyczne i lokalizacyjne aspekty tego przedsięwzięcia. W swoim dorobku posiadamy zakończone powodzeniem projekty tłumaczeniowe tekstów powstałych na skutek przeprowadzania badań w przedsiębiorstwach naszych klientów. Zasady, na jakich się z nami współpracuje, były dla nich znane od samego początku.

Tłumaczenia literatury medycznej

Idealną parą do jak najwierniejszego przetłumaczenia Twoich książek czy artykułów medycznych jest lingwista oraz lekarz. Jeszcze bardziej wskazana jest sytuacja, gdy kompetencje takiego duetu posiada jedna osoba. W naszym wielojęzycznym i wielonarodowym zespole pracowników znajdziesz specjalistów, którzy spełniają to kryterium. To absolwenci kierunków medycznych, którzy równolegle specjalizowali się w filologiach obcych, co sprawia, że są niezastąpieni w tym, co robią.

Tłumaczenia patentów

W świecie coraz nowocześniejszych technologii bardzo ważne jest przecieranie szlaków w danej dziedzinie. Jeśli rozwiązanie, które opracowali specjaliści w Twojej firmie, jest na tyle niepowtarzalne i innowacyjne, by móc starać się o jego opatentowanie – należy dołożyć wszelkich starań, by cała obsługa tłumaczeniowa z tym związana przebiegła sprawnie. Oferujemy przekłady instrukcji, opisów oraz wszelkich innych dokumentów niezbędnych do skutecznego zarejestrowania Twojego wynalazku.

Publikacje naukowe

Przeprowadzając badania naukowe dążysz do udoskonalania procesów przebiegających w swoim przedsiębiorstwie. Zależy Ci na tym, by Twoje produkty były coraz lepsze. Jeśli w trakcie tych badań odkryjesz coś ważnego bądź przełomowego, czym zechcesz się podzielić z innymi – specjalistami bądź czytelnikami magazynów popularnonaukowych – będziesz potrzebował profesjonalnego zespołu, który wykona dla Ciebie tłumaczenie tych publikacji. Już teraz zwróć się do nas z zapytaniem w tej sprawie.

Tłumaczenia dla branży kosmetycznej 16 października, 2014