Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa dla ukraińskich firm

Biznes Polska a Ukraina W obliczu zacieśniających się w sektorze outsourcingowym relacji między Polską a Ukrainą przygotowaliśmy specjalną ofertę dedykowaną firmom ukraińskim. Obejmuje ona profesjonalne i w pełni kompleksowe usługi tłumaczeniowe w wielu kombinacjach językowych z udziałem języka ukraińskiego, rosyjskiego i innych języków używanych w centrach BPO. Zatrudnieni w naszym biurze najwyższej klasy specjaliści służą fachową pomocą w każdej formie działalności Państwa firmy na polskim rynku. Ofertę kierujemy nie tylko do centrów outsourcingowych i dużych korporacji, ale również do średnich i małych przedsiębiorców z Ukrainy zainteresowanych wymianą biznesową i handlową z firmami z Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanych przez nas usług!
Szeroki wachlarz usług:
Specjalnie dla ukraińskich firm nasz zespół przygotował w pełni kompleksową ofertę. W jej obrębie zawiera się szereg usług związanych zarówno z samymi tłumaczeniami, jak również profesjonalnie uzupełniających proces przekładu. Oferujemy Państwu:
  • tłumaczenia ustne podczas spotkań z partnerami i w ramach negocjacji biznesowych,
  • obsługę tłumaczeniową w trakcie rozmów z klientami i kontrahentami,
  • efektywne audyty językowe pracowników,
  • wsparcie tłumaczeniowe przy procesach rekrutacji,
  • przekłady bieżącej wymiany pism i korespondencji,
  • tłumaczenia analiz, raportów, bilansów, sprawozdań, planów biznesowych i strategii rozwojowych,
  • przekłady pisemne umów handlowych i protokołów z negocjacji,
  • tłumaczenia specjalistyczne z zakresu księgowości, finansów i ekonomii.

W uzasadnionych przypadkach i na indywidualne życzenie Klienta wykonujemy przekłady uwierzytelnione pieczęcią tłumacza przysięgłego, zarówno pisemne, jak również ustne.

Realizacja projektu od A do Z

W naszym biurze pracują najlepsi tłumacze języka rosyjskiego i ukraińskiego. Zatrudniamy również wykwalifikowanych językoznawców i redaktorów. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować kompleksową realizację projektu – od tłumaczenia zasadniczego, przez korektę, po opracowanie graficzne.

Gwarancja poufności

Mamy świadomość, że w biznesie kluczową rolę odgrywa dyskrecja w zakresie wymiany danych. Współpracując z naszym biurem, zyskujecie Państwo gwarancję pełnej poufności i stuprocentowego bezpieczeństwa. Szanujemy naszych Klientów i bezwzględnie chronimy udostępniane nam treści.

Merytoryczna poprawność

Wyznajemy zasadę, że zespół naszych tłumaczy powinien odzwierciedlać potrzeby danego zlecenie. Z tego względu do każdego projektu dobieramy najlepszych specjalistów wykwalifikowanych zarówno pod względem lingwistycznym, jak i w dziedzinie związanej bezpośrednio z tematyką zlecenia.

Wysoka jakość za konkurencyjne ceny

Proponujemy preferencyjny system rozliczenia. Wycena naszych usług jest dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta i charakteru poszczególnych zleceń. Przygotowaliśmy pakiet atrakcyjnych rabatów dla ukraińskich firm, które nawiążą stałą współpracę z naszym biurem tłumaczeń.

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

Oceń post