Profesjonalne tłumaczenia medyczne z zakresu onkologii

Zajmujemy się tłumaczeniami tekstów z różnych dziedzin medycyny, w tym także onkologii, która zajmuje się schorzeniami nowotworowymi, ich rozpoznawaniem i leczeniem. Współpracujemy ze szpitalami, NZOZ, a także prywatnymi firmami i instytucjami, które potrzebują profesjonalnych tłumaczeń medycznych z zakresu onkologii.

Co tłumaczymy?

Do podstawowych dokumentów, które tłumaczymy możemy zaliczyć wyniki badań: tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, scyntygrafii, badania histopatologicznego oraz coraz częściej – artykuły medyczne.

Kto wykonuje tłumaczenia z zakresu onkologii?

Tłumaczenie dokumentów medycznychZ racji ogromnej powszechności dziedziny chorób nowotworowych oraz problemów związanych z leczeniem raka napływa do nas ogrom tekstów związanych właśnie z tą dziedziną medycyny, dlatego też posiadamy szerokie zaplecze tłumaczy, którzy poza zdolnościami lingwistycznymi posiadają także wiedzę medyczną, lub po prostu są czynnymi zawodowo lekarzami.

Zatrudniamy doświadczonych i w kompetentnych tłumaczy–specjalistów. Dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług, podjęliśmy szeroką współpracę z lekarzami zajmującymi się praktyką leczenia schorzeń nowotworowych. To sprawia, że możemy przyjmować zlecenia na tłumaczenie dokumentów medycznych, wyników badań i diagnoz wystawianych przez polskie i zagraniczne szpitale onkologiczne, oddziały, poradnie, ambulatoria i pracownie. Przekładamy wszelkiego rodzaju materiały związane z chemioterapią, radioterapią i innymi metodami leczenia chorób nowotworowych.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

tłumaczenia onkologia

Onkologia – rak i choroby nowotworowe

Służymy fachową pomocą w przekładach pisemnych i ustnych z zakresu onkologii. Na każdym kroku naszej pracy dbamy o stuprocentową poprawność i wysoką jakość świadczonych usług. Gwarantujemy indywidualne podejście, rzetelność i bezwzględną poufność w obrębie danych z dokumentacji medycznej pacjentów.

tłumaczenia ustne medycyna

Tłumaczenia ustne z zakresu onkologii

Obok w pełni rzetelnych tłumaczeń pisemnych z zakresu onkologii oferujemy wysokiej jakości przekłady ustne dotyczące tej dziedziny medycyny. Zapewniamy profesjonalną obsługę tłumaczeniową w trakcie międzynarodowych szkoleń, konferencji naukowych i konsultacji między klinikami i ośrodkami naukowymi.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny
Jesteśmy otwarci na wszelkie zamówienia, niezależnie od trudności tekstu czy jego obszerności. Naszą dewizą jest profesjonalizm, rzetelność i kompetencja w powierzonych nam zadaniach.

Usługi tłumaczeniowe – medycyna i farmacjaProfesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń