Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne język francuski

W naszym biurze zatrudniamy dyplomowanych tłumaczy języka francuskiego i najwyższej klasy specjalistów z zakresu poszczególnych gałęzi medycyny. Wysoko wykwalifikowana kadra to gwarant niekwestionowanej poprawności przekładów i zarazem w pełni profesjonalnej odpowiedzi na potrzeby Klientów. Tłumaczenia z zakresu medycyny wykonujemy starannie i z dbałością o detale. Poważnie traktujemy Zleceniodawców, zapewniając każdego z osobna o stuprocentowym bezpieczeństwie i bezwzględnej poufności w obrębie udostępnianych nam danych wrażliwych. Wszystkie podmioty instytucjonalne i korporacyjne związane z medycyną oraz indywidualnych klientów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz przesłania do nas tekstu, którego tłumaczenia potrzebują, a my dokonamy niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

 • pakiety dokumentacji medycznej pacjenta,
 • karty leczenia szpitalnego i historie chorób,
 • opisy wykonanych operacji i zabiegów,
 • wyniki badań i testów diagnostycznych,
 • podręczniki i skrypty dla studentów medycyny,
 • monografie profesorskie, habilitacyjne i doktorskie,
 • artykuły w branżowych czasopismach naukowych,
 • prezentacje konferencyjne i szkoleniowo-wykładowe,
 • biuletyny i broszury organizacji związanych z medycyną,
 • wnioski o granty na badania medyczne,
 • zgody na przeprowadzanie badań klinicznych,
 • instrukcje obsługi sprzętu medycznego, w tym aparatury diagnostycznej.
tłumaczenia medyczne francuski

Aby uzyskać więcej informacji na temat tłumaczenia tekstu lub dokumentu z/na język francuski kliknij tutaj

Podstawowe dziedziny specjalizacji

Kardiologia

Świadczymy usługi tłumaczeniowe z zakresu kardiologii w licznych parach językowych z udziałem języka francuskiego. Pracujący dla naszego biura specjaliści wykonują wysokiej jakości przekłady – zarówno ustne (np. konferencji, sympozjów, zjazdów), jak i pisemne (np. wyników badań EKG, echa serca i wielu innych).

Okulistyka

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy posiadających rozległą wiedzę w zakresie okulistyki i nauk pokrewnych. Dzięki temu oferujemy przekłady tekstów naukowych i dokumentacji medycznej pacjenta, w tym badań ostrości wzroku, chorób zaćmy, jaskry i innych.

Onkologia

Proponujemy francuskojęzyczne przekłady medyczne wszelkiego rodzaju materiałów związanych z onkologią. Służymy fachową pomocą w tłumaczeniu dokumentacji wytworzonej przez oddziały i poradnie leczenia chorób nowotworowych. Przekładamy certyfikaty techniczne specjalistycznego sprzętu m.in. do radioterapii.

Chirurgia i ortopedia

W obrębie języka francuskiego wykonujemy przekłady z zakresu chirurgii i ortopedii. Profesjonalnie i fachowo tłumaczymy referaty na sympozjach, teksty naukowe, a także dokumentację związaną z hospitalizacją, leczeniem urazów narządu ruchu, wykonanymi operacjami i zabiegami rekonstrukcyjnymi.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Francuski rynek medyczny

Z populacją ponad 65 milionów osób, Francja znajduje się wśród 5 największych rynków urządzeń medycznych na świecie. Zużycie i sprzedaż sprzętu medycznego w 2012r zostało wycenione na 13,3 miliarda dolarów. Doskonale rozwinięty przemysł wytwórczy sprzętu medycznego we Francji skupia się głównie wokół diagnostyki obrazowej, materiałów eksploatacyjnych oraz sprzętu ortopedycznego i protetycznego.

Francuski system opieki zdrowotnej został uznany za najlepszy na świecie przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1997 i 2000r. Opieka zdrowotna jest generalnie darmowa dla osób chorujących przewlekle na np. AIDS lub raka.

Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne język francuski

Usługi tłumaczeniowe – medycyna i farmacjaProfesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę