Nawet jeśli populacja Finlandii to zaledwie 5,5 miliona, działające w niej przedsiębiorstwa stale starają się wykorzystać szanse stwarzane przez lokalne zlecenia na wykonanie usługi na zewnątrz na projektowanie i produkcję wiarygodnych i łatwych w użyciu kompleksowych systemów medycznych.

Eksport fińskiej technologii związanej ze zdrowiem wzrósł o całe 23% między 2011 a 2012, do 1,65 miliarda Euro. Technologia ta stanowi blisko 40% całego Fińskiego przemysłu nowoczesnej technologii i jest drugim największym sektorem eksportowym w Finlandii.

Fińskie przedsiębiorstwa związane z technologią medyczną są wysoce wyspecjalizowane, a kilka z nich jest największymi firmami w danej dziedzinie.

System opieki zdrowotnej w Finlandii charakteryzuje się wysoką jakością. Jak na kraj takiej wielkości, Finlandia może poszczycić się dużą liczbą profesjonalistów specjalizujących się w technologiach opieki zdrowia. Przez lata dynamicznie rozwijający się przemysł technologiczny opracowywał i wprowadzał innowacje w rozwiązaniach dla światowych rynków – pomagając milionom ludzi z całego świata i dając zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób w Finlandii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tłumaczenia tekstu lub dokumentu z/na język fiński kliknij tutaj

Usługi tłumaczeniowe – medycyna i farmacjaProfesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny