Otaczająca nas obecnie rzeczywistość to wielki test dla wielu przedsiębiorców, który pokazuje, jak ważne jest, by przygotować się na różne okoliczności. Jesteśmy gotowi, aby zapewnić wsparcie podczas tego szczególnego okresu. W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa w Polsce rekomendujemy korzystanie z Paczkomatów.

Dokumenty do tłumaczenia można nadać i odebrać bezpośrednio za pomocą stacjonarnych, bezobsługowych skrytek pocztowych (Paczkomatów) dostępnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Szczegółowe informację o tym, jak nadać paczkę w Paczkomacie zawarte są na stronie www.paczkomaty.pl

https://youtu.be/7wgjIgXBA3M

Tłumaczenia dostarczamy do Paczkomatów InPost za darmo – bez żadnych opłat i prowizji.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy do pełnej Państwa dyspozycji i zapraszamy do składania zleceń na usługi tłumaczeniowe.

Zarówno godziny pracy naszego biura jak i dostępność telefoniczna i e-mailowa pozostają bez zmian a nasi tłumacze są w pełnej gotowości do świadczenia usług.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób znajduje się w trudnym położeniu, dlatego jesteśmy gotowi, aby zapewnić wsparcie podczas tego szczególnego okresu. Jesteśmy dla Was i dzięki Wam!