Tłumaczenia pisemne języka nepalskiego

W swojej pracy najwyższą wagę przywiązujemy do jakości przekazywanych Tobie tekstów. Dlatego już od pierwszego kontaktu z nami masz do czynienia z fachowcami. Dział wycen i obsługi klienta zaproponuje Ci kompleksową realizację Twojego projektu tłumaczeniowego przedstawiając dokładne stawki, sposób pracy oraz czas realizacji. Przydzielimy Tobie dedykowanego koordynatora projektu, który będzie się opiekował Tobą oraz przedstawicielami Twojej firmy na wszystkich etapach prac.
tłumaczenia nepalski
  • Naszymi tłumaczami są native speakerzy, którzy przetłumaczą Twoje teksty na język nepalski (za pośrednictwem języka angielskiego). Na końcu dział kontroli jakości z korektorem na czele zadba o to, byś otrzymał kompletny i bezbłędny zestaw dokumentów.

Zakres tłumaczeń na język nepalski

Tłumaczenia stron internetowych

Wielojęzyczne strony internetowe to obecnie warunek konieczny, by dotrzeć do klientów na innych szerokościach geograficznych. W naszym biurze tłumaczeń oferujemy kompleksowe przetłumaczenie Twojej firmowej strony internetowej na język nepalski. Tłumaczenie dokonywane jest przez doświadczonego native speakera za pośrednictwem języka angielskiego. Jeśli potrzebujesz dodatkowych treści na swojej stronie internetowej, które np. uwzględniałyby uwarunkowania kulturowego danej grupy etnicznej, chętnie je dla Ciebie przygotujemy. Obecnie w języku nepalskim porozumiewa się ok. 17 milionów ludzi na całym świecie – to naprawdę bardzo duża grupa potencjalnych odbiorców oraz klientów dla Twoich produktów i usług.
tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia dokumentacji technicznych

W swojej ofercie posiadamy również tłumaczenia wysokospecjalistyczne w tym tłumaczenia techniczne. Żeby należycie przygotować teksty z tej dziedziny nie wystarczy wykształcenie filologiczne i doświadczenie w pracy tłumacza. Elementem niezbędnym jest również posiadanie wykształcenia specjalistycznego, dlatego też w naszym biurze tłumaczeń pracują inżynierowie, praktycy w danym zawodzie, pracownicy naukowi szkół wyższych i instytutów badawczych. Są to fachowcy posiadający wiedzę kierunkową związaną z branżą produkcyjną, z przemysłem, z obsługą urządzeń, maszyn, informatyką oraz mechaniką. Tłumaczymy dokumentacje techniczną taką jak instrukcje obsługi, opisy działania urządzeń oraz wiele innych.
tłumaczenia dokumentacji technicznych

Tłumaczenia etykiet spożywczych

Jeśli działasz w branży spożywczej, doskonale zdajesz sobie sprawę z istnienia europejskich i międzynarodowych rozporządzeń, które regulują informacje przekazywane o produktach konsumentom, a których poprawności strzegą odpowiednie organy. Dlatego tak ważne jest należyte przełożenie na język obcy informacji o alergenach, pochodzeniu danych składników spożywczych oraz wartościach odżywczych wyrobu. Jeśli planujesz sprzedawać swoje produkty spożywcze w kraju, w którym językiem urzędowym jest nepalski bądź masz zamiar importować produkty np. z Indii – zgłoś się do nas koniecznie, a udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji w tej dziedzinie, gdyż oprócz native speakerów w swoich szeregach posiadamy również specjalistów ds. produkcji żywności oraz specjalistów ds. żywienia.
tłumaczenia etykiet

Tłumaczenia umów

Od początku istnienia naszego biura tłumaczeń specjalizujemy się również w tłumaczeniach prawnych i prawniczych, a w szczególności w tłumaczeniu wszelkiego rodzaju umów, porozumień, kontraktów, raportów, zestawień, aktów notarialnych oraz ekspertyz i oświadczeń. Przetłumaczone dokumenty, które od nas otrzymujesz, przygotowane są przez native speakerów języka nepalskiego z przygotowaniem prawniczym, którzy doskonale orientują się w uregulowaniach prawnych krajów takich jak Indie czy Nepal, w których chcesz się nimi posługiwać. Dzięki temu masz pewność, że, prócz poprawności językowej, są one przygotowane zgodnie z literą prawa obowiązującą w danym kraju.
tłumaczenia umów
  • Zgłoś się do naszego biura obsługi klienta i poproś o wycenę, w ramach której przeprowadzimy wstępną analizę Twoich potrzeb oraz przygotujemy proponowany cennik oraz harmonogram prac tłumaczeniowych. Będąc naszym klientem zawsze doskonale wiesz, za co płacisz.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń