Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą tłumaczeń medycznych z zakresu kardiologii

tłumaczenia kardiologiaNasze biuro tłumaczeń realizuje zamówienia z szeroko pojętej tematyki medycyny kardiologicznej i kardiochirurgicznej – od profesjonalnych artykułów medycznych, przez karty wypisu ze szpitala, po ulotki farmaceutyczne.

Współpracujemy z tłumaczami, którzy rozumieją powierzony im tekst, jednocześnie doskonale znając język przekładu. Posiadają odpowiednie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie. Powierzone im teksty do przekładu zawsze są rzetelnie wykonane z gwarancją wysokiej jakości i bezbłędności.

Zespół doświadczonych tłumaczy–specjalistów

W naszym biurze tłumaczeń pracują podwójnie wykwalifikowani tłumacze – pod względem lingwistycznym (w obrębie wielu języków) i w zakresie kardiologii. Wątpliwe kwestie wynikłe na etapie wykonywania przekładu konsultujemy z kardiologami, kardiochirurgami i profesorami renomowanych uczelni medycznych.

Szeroka oferta tłumaczeń z zakresu kardiologii

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z zakresu kardiologii i dziedzin pokrewnych, m.in. kardiochirurgii, angiologii, telekardiologii i transplantologii. Przekładamy teksty naukowe i dokumenty medyczne pacjenta, w tym wyniki badań EKG, echa serca, koronarografii, rezonansu magnetycznego i wielu innych.

Od wielu lat świadczymy usługi tłumaczeniowe z zakresu kardiologii. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i zakładów opieki zdrowotnej, poradni, szpitali, klinik i ośrodków akademickich. Mamy świadomość, że przekłady medyczne związane z leczeniem schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego wymagają bezwzględnej staranności, precyzji i dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły. Gwarantujemy, że pracujący dla nas tłumacze do każdego powierzonego im zlecenia podchodzą w pełni odpowiedzialnie i rzetelnie. Naszych Klientów zapewniamy o stuprocentowym bezpieczeństwie i poufności w zakresie udostępnianych nam danych. Oferujemy tłumaczenia wielu rodzajów materiałów – od dokumentacji medycznej pacjenta, przez wyniki innowacyjnych badań laboratoryjnych, po publikacje naukowe.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie uzyskają Państwo odpowiedź na każde pytanie, a także gdzie można zlecić darmową i niezobowiązującą wycenę.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny
5/5 - szybkość ładowania