Tłumaczenia specjalistyczne tekstów z zakresu dermatologii

Tłumaczenia medyczne dermatologiaJedną z dziedzin medycyny, jakie tłumaczymy, są zagadnienia związane z dermatologią, czyli z chorobami skóry, włosów, paznokci. Jeśli posiadają państwo zaświadczenia, sprawozdania z badań, książeczki zdrowia pacjentów, karty szczepień, recepty, wypisy ze szpitala, karty szpitalne, diagnozy lekarskie, konsultacje lekarskie, orzeczenia lekarskie, artykuły naukowe czy inne dokumenty związane z dermatologią, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zajmujemy się tłumaczeniami wszelkiego rodzaju materiałów w obrębie m.in. dermatologii estetycznej, psychodermatologii, dermatochirurgii, immunodermatologii, alergologii i farmakologii klinicznej. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do pacjentów indywidualnych, jak również gabinetów dermatologicznych, oddziałów szpitalnych i klinik specjalistycznych.

Współpracujemy z uznanymi specjalistami z zakresu dermatologii

Zatrudniamy najwyższej klasy lingwistów wyspecjalizowanych dodatkowo w obrębie tej gałęzi medycyny. W wątpliwych kwestiach na bieżąco konsultujemy się ze znawcami chorób skóry i metod ich leczenia. Takie procedury są gwarantem niekwestionowanej poprawności przekładów i wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Zapraszamy do przesłania zamówienia do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, gwarantujemy sprawny, bezpieczny i poufny kontakt oraz wysoką jakość wykonywanych zamówień.

Sprawdź, jakie dokumenty tłumaczymy

Specjalizujemy się w przekładach dokumentacji dermatologicznej. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeniowe w obrębie m.in. wyników badań dermatoskopijnych, testów kontaktowych skórnych i histopatologii. Zajmujemy się również tłumaczeniem tekstów naukowych, skryptów, referatów i ekspertyz laboratoryjnych.

Szeroki wachlarz kombinacji językowych

Tym, co wyróżnia nasze biuro spośród konkurencji, jest profesjonalizm, wysoka jakość i szeroki katalog języków, w obrębie których wykonujemy tłumaczenia medyczne w zakresie dermatologii. Każdorazowo dostosowujemy się do potrzeb Klientów i robimy wszystko, by dostarczyć im w pełni poprawne przekłady.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania