Tłumaczenia z zakresu chirurgii i ortopedii

Spośród różnych specjalizacji tłumaczeń medycznych, zapewniamy rzetelne przekłady tekstów z zakresu chirurgii i ortopedii. Dlatego też jeśli posiadają Państwo dokumenty medyczne dotyczące złamań, zwichnięć, urazów, zabiegów, operacji (są to np. karty pacjenta, opisy choroby, tomografie komputerowe, raporty z zabiegów, artykuły naukowe, kosztorysy leczenia, opisy zdjęć rentgenowskich), serdecznie zapraszamy do naszego biura.
Tłumaczenia z zakresu chirurgii i ortopediiOferujemy profesjonalne tłumaczenia z zakresu chirurgii i ortopedii – od zwykłych i uwierzytelnionych, po pisemne i ustne. Zlecenia tego rodzaju wykonują doświadczeni tłumacze, którzy obok kwalifikacji lingwistycznych posiadają specjalistyczną wiedzę w obrębie tej gałęzi medycyny.

Wysokie kompetencje naszych pracowników, konsultacje z chirurgami z Polski i współpraca z ośrodkami zagranicznymi ¬– to wszystko wyróżnia nas spośród konkurencji i sprawia, że naszym Klientom zagwarantować możemy najwyższą jakość i niekwestionowaną poprawność wykonywanych przez nas przekładów. Specjalizujemy się w tłumaczeniach różnego rodzaju dokumentacji medycznej, prac naukowych, artykułów w czasopismach branżowych i korespondencji między uniwersytetami medycznymi, klinikami, szpitalami i ambulatoriami.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Tłumaczenia dokumentacji medycznej

W pełni profesjonalnie wykonujemy tłumaczenia wyników badań, diagnoz, historii chorób i kart pacjentów z zakresu hospitalizacji, leczenia operacyjnego schorzeń wrodzonych i nabytych urazów narządu ruchu. Przekładamy również dokumentację medyczną dotyczącą zabiegów rekonstrukcyjnych i korekcyjnych.

Tłumaczenia naukowe medycyna

Nasi najlepsi tłumacze zajmują się przekładami publikacji naukowych dotyczących chirurgii urazowej i ortopedii. Tłumaczymy rozprawy, artykuły i referaty konferencyjne opisujące najnowsze osiągnięcia w zakresie diagnostyki, rozwoju badań, nowych metod i procedur operacyjnych, artroskopii i aloplastyki.

Wycena każdego tekstu jest darmowa i niezobowiązująca. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego objętość, zakres tematyczny oraz czas realizacji.
Tłumaczenia ekspresowe – możemy przetłumaczyć 15 stron rozliczeniowych w ciągu jednego dnia roboczego.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę