Profesjonalna usługa dedykowana spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) – tłumaczenia raportów finansowych

Jednym z ważniejszych i przede wszystkim podstawowym zadaniem rynku giełdowego jest zagwarantowanie wszystkim inwestorom takiego samego dostępu do informacji o spółkach publicznych. Dzięki temu mogą oni dokonać oceny sytuacji danego podmiotu, np. jego kondycji finansowej, skuteczności zarządzania, a także potencjału rozwojowego. Taka przejrzystość powoduje obniżenie ryzyka podjęcia złej decyzji inwestycyjnej. Głównym problemem utrzymania właściwej komunikacji między spółką a rynkiem jest jego dynamiczny charakter. Dlatego też zostało to poddane regulacjom prawnym.

Tłumaczenia dokumentów spółek giełdowych

Nasza usługa skierowana jest przede wszystkim do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, które zdają sobie sprawę z konieczności klarownego i wiarygodnego informowania o swojej sytuacji biznesowej oraz wynikach wszystkich zainteresowanych odbiorców, w tym zwłaszcza inwestorów oraz przyszłych bądź aktualnych akcjonariuszy. Nasi tłumacze to specjaliści z wiedzą z obszaru globalnego rynku kapitałowego, którzy codziennie tłumaczą dla Państwa ważne dokumenty w ponad 40 językach. Nad każdym projektem tłumaczeniowym czuwa odpowiedni opiekun klienta, który wraz z weryfikatorami i korektorami dba o to, by otrzymywali Państwo przekład tylko najwyższej jakości.

Profesjonalizm i kompetencje

Do projektów tłumaczeniowych przeznaczonych dla spółek giełdowych kierujemy jedynie tych tłumaczy, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę z zakresu papierów wartościowych, rynku kapitałowego oraz relacji inwestorskich. Są to specjaliści, którzy przetłumaczą dla Państwa każdy raport sesyjny, sprawozdanie oraz analizę finansową w języku obcym, w którym się specjalizują.
Jakość tłumaczeń certyfikat ISO 9001: 2009

Nowoczesność i skuteczność

W swojej pracy stosujemy najnowocześniejsze narzędzia, które optymalizują naszą codzienną pracę. Usługi, jakie Państwu dostarczamy, cechują się skutecznością, co oznacza, że odbiorcy Państwa materiałów zamieszczanych w serwisach relacji inwestorskich otrzymują tylko najbardziej wiarygodne i aktualne informacje. Pomożemy Państwu poprowadzić skuteczną strategię komunikacyjną z Państwa inwestorami oraz akcjonariuszami.
Najlepsze biuro tłumaczeń

Wiarygodność przekładów finansowych

By dostarczać profesjonalne przekłady Państwa dokumentów finansowych niezbędne jest posiadanie specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów, bankowości oraz rynku papierów wartościowych. Nasi tłumacze to osoby z gruntownym przygotowaniem merytorycznym w tych dziedzinach.
tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione

Kompleksowa obsługa firmy

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń